Nem lehet kikapcsolni a tv-t?

Figyelt kérdés

Van egy Philips 4k android smart tv , elolvastam a használati útmutatót , azt írja hogy a teljes kikapcsoláshoz készenléti állapotból húzza ki a tv ből a kábelt. Most ez komoly ,hogy nem lehet kikapcsolni?

Minden nap kihúzogatni a tv ből a kábelt elég nagy hülyeség lenne :)

Hagyjam bekapcsolva és készenléti állapotba MINDIG? Sose kapcsoljam ki ? :D

Nem fog belassulni az android rendszer ha sosincs kikapcsolva? Elvégre a gépeket , telefonokat , tabletet sem árt újrainditani :)



2018. máj. 24. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hagyd keszenleti allapotban, erre vannak kitalalva. Neha ujrainithatod azert, de nem kell mindig kihuzni.
2018. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Készenléti (stand by) állapotban kb. 1w a fogyasztása szóval nem érdemes huzigálni.
2018. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A telefonod se kapcsolgatod ki szerintem.
2018. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

", elolvastam a használati útmutatót , azt írja hogy a teljes kikapcsoláshoz készenléti állapotból húzza ki a tv ből a kábelt. Most ez komoly ,hogy nem lehet kikapcsolni?"


Soha nem volt még tévéd?

Ami távirányítós, az ott kezdődik hogy készenlétbe kapcsol ki, különben nem lehetne távirányítóval bekapcsolni.


"Minden nap kihúzogatni a tv ből a kábelt elég nagy hülyeség lenne :)"

Gondolom a régi tévéddel se tetted ugyanezt.

Se a mikrót nem húzod ki ha nem melegítesz, vagy a villanyórát sem kapcsolod le ha elmész otthonról.


" telefonokat , tabletet sem árt újrainditani :)"

A telefonom egy éves, ezalatt háromszor volt kikapcsolva amiről tudok.

2018. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

#1 Csak az a gond hogy az android rendszer nem tudom hogy fogja bírni , mert ígyis néha szaggat picit a menü,hogy mindennap kikapcsoltam eddig.

#2 Az oké rendbe van :)

#3 De igen mert mindig lemerül. Meg ha nem akkor is néha újraindítom mert kell...

#4 Azon a tv-n volt egy gomb amivel kikapcsolt , és olyankor nem lehet távirányítóval bekapcsolni (szóval más szitu volt) :))

A telefonod 3x volt kikapcsolva 1 év alatt? Ezt nehezen hiszem el , kivéve ha egy sima alap telefonról van szó.

2018. máj. 25. 00:54
 6/8 anonim ***** válasza:

"#1 Csak az a gond hogy az android rendszer nem tudom hogy fogja bírni , mert ígyis néha szaggat picit a menü,hogy mindennap kikapcsoltam eddig."


A kikapcsolgatás nem fog javítani a gyenge rendszeren.


"#3 De igen mert mindig lemerül. Meg ha nem akkor is néha újraindítom mert kell..."


A tévé nem fog lemerülni. És alapból nincs rá szükség hogy kikapcsold.


"#4 Azon a tv-n volt egy gomb amivel kikapcsolt , és olyankor nem lehet távirányítóval bekapcsolni (szóval más szitu volt) :))"


És azon sem kellett használnod.


"A telefonod 3x volt kikapcsolva 1 év alatt? Ezt nehezen hiszem el , kivéve ha egy sima alap telefonról van szó."


Nem tesz semmit.

A5 2017

Újraindítva többször volt, főleg frissítés miatt, de nem volt arra szükség hogy kikapcsoljam szándékosan. Lemerülés miatt még egyszer sem kapcsolt ki.

Ha nem csesztetem a mobilt, elvan 100 órát készenlétben (kikapcsolt wifi, bluetooth, mobilnet, csökkentett fényerő, stb), egyébként 2 nap moderált használat.

2018. máj. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy nem egy olcsó tv röl van szó ,hogy szaggatnia kéne a menünek ,még ha csak néha is fordul elő 300ezres tv ről van szó...de ezek szerint nincs tökéletesen optimalizálva...

Galaxy s7 edge telefonom van és kb 3 naponta ujra kell indítanom hogy ne lassuljon be .

2018. máj. 25. 16:39
 8/8 anonim ***** válasza:
És még nem szervizeltetted, hagyod ennyiben?
2018. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!