Direkt x9et fel raktam es utanna laggolt a jatek miert vab ez?

Figyelt kérdés
Direkt x 9et fel rakram es utanna laggolt a jatek utanna vissza raktam a 9c t es akkor is de előtte még ment minden jol windows xp 2003 as szervi pack 3 mu online jatekrol lenne szo mmorpg

2018. máj. 30. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek sajnos rengeteg oka lehet. Lehet elavult régi grafikus kártya, ami nem kezeli jól az összes verziót. Lehet egyszerűen grafikus driver hiba. Lehet maga az operációs rendszer elavultsága is. Az XP nagyon régi már. Emlékeim szerint azzal, hogy felteszed a legújabb DirectX verziót, attól még visszafele kompatibilis (kellene legyen). Lehet kellene egy alapos takarítás annak a gépnek. Tehát ilyen sorrendben, hogy DirectX teljes eltávolítása, majd a grafikus drivert is. Aztán mindent újra, grafikus driver legújabb verziója feltelepít, utána a legújabb elérhető DirectX9-es verziót. Ismeretlen a grafikus kártya típusa, valamint az is, hogy jár-e hozzá külön meghajtó kezelő szoftver (pl. NVIDIA Control Panel, ATI-nál nem tudom milyen meg a többinél). Legrosszabb esetben a teljes géped újratelepítése, már ha ragaszkodsz az XP-hez.
2018. máj. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most csináltam egy renszer vissza állítást meg nezem ugy jo e de egy ujjab jatek kerte a direkt x 9et es 9c volt rajta vahyis hiányzott egy dll file vagy mit irt ki sajnos nem vagyok otthon ienben de ha most vissza állítottam egy héttel korabbra akkor a direkt x is amit fel tettem az is letolrodik? Erre kellene jobban a valasz
2018. máj. 31. 01:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van olyan rendszer visszaállítási pontod, amikor még pl. jól működött minden, és arra vissza tudod állítani, akkor elvileg a probléma meg kellene oldódjon. A rendszer visszaállítás pont azt csinálja, hogy magát az operációs rendszert állítja vissza és a hozzá tartozó programok, driverek, rendszer módosítások változásait. Ha most pl. a Desktopra (asztalra) csak úgy bemásoltál vagy létrehoztál egy dokumentumot (pl. kép, szöveg, zene), akkor az rendszer visszaállítás után is ott marad.


Amúgy vannak problémák, amikre nem találhatjuk meg a választ. Egy aprócska változás is lehet a gépen, amit a rendszer nem köt az orrodra, és elég hogy elcsessze valami működését. Ha minden kötél szakad, akkor a legtutibb a Windows teljes újratelepítése. Ha ez után sem működik, akkor megesik, hogy valamiből régebbi verziót használtál, de újratelepítés után az már nem elérhető többet neten, csak a legújabb, ezzel a problémára gyakorlatilag megszűnik a megoldási lehetőség is.

2018. máj. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítseget meg oldodott a problema le torlodott a direkt x file es az alap maradt rajta mert hetfoi napon telepitettem ra az xp t es arra az időpontra allt vissza teljesen a letöltések meg maradtak de amiket telepitetem alkalmazasok azok le törlodtek de sebaj a lenyeg hogy a jatek fut kiralyul koszonom a segítő kommentet
2018. máj. 31. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!