Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen érzés Applesíteni a...

Milyen érzés Applesíteni a cuccaidat és hátrahagyni a Windowst és az Androidot?

Figyelt kérdés

Nekem személy szerint a windows 10 átláthatalan rendszerével van bajom, minden össz-vissza van hányva, semmi logika benne. Sokat fejlődött w95 óta de nem látom azt a fejlődést, mint az androidba pl.


Android pedig jó 6-os már nagyon is jó csakis stock szinten! De amikor ráhúzzák ezt a moslék huawei, Samsung ui-t ui(felhasználói felület gyk.) attól a hányinger kerülget.


Másik meg a Sony Xperia xz2 kompakton kívűl nincs másik erőben meggegyező kompakt android telefon, és mennyit kérnek érte 160-190 ezer forintott, sony-k kamerája meg mai napig sehol nincs.


Mostani telefonom meg egy féltégla android a zsebenben alig fér el, akkor mint egy ixy+ sokszor attól félek betörik és kellemetlen hordani.


Nem is nagyon játszogatok, csak telefonálok fotózok és bizony ezért egy SE-t fogok venni ha bejön az ios akkor váltok i8-ra, ix annyira nem bejövös, mert picit nagyobb, mint az i8 meg a buta faxid is a kutyát nem érdekli touch id jobb.


macbook is jó lenne, lesz is csak előbb valami air kellene kezdéshez vagy egy régebbi pro.



2018. jún. 4. 16:41
 1/5 anonim válasza:
73%

Nekem SE volt. A kis kijelző kimonfottan előnyös! Sokáig birja az akku

Én szerettem. Most 6s van. Ezen jobb netezni, de ez az üzemidő kárára megy

2018. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Windows-t teljesen nem tudom elhagyni (játszom is), de a napi használatú munkagépem ezer éve Mac.


Az Android-ot viszonylag korán dobtam (a 4-es éppen hogy megjelent), nem okozott törést az életemben, amúgy sem nagyon szerettem. A mostaniak egészen jók, de semmit nem ad, ami miatt egy kicsit is vágynék vissza rá, főleg, hogy a játszós PC-men kívül minden macOS, tvOS, iOS... Egyébként a legjobban az bosszantott, hogy az általam sokat használt DAV és Exchange szolgáltatásokhoz az Android sokkal kevésbé volt alkalmas, mint az iOS. Meg az idióta multitask-ja az elszabadult app-okkal és szolgáltatásokkal, amiket akkor vettem észre, amikor már ez -20% aksi időbe került. Ez gondolom azért már sokat javult azóta.


A Windows 10 szerintem messze a legjobb Windows, amit eddig láttam, talán az NT4 és a 2000 volt az, ami annó nálam az igazán használható Win kategóriába esett, bár akkor meg szívesebben Linuxoztam (amíg az iBook-om meg nem érkezett).


Telefonból a kiöregedő 5s helyett már 7-est választottam, a 8-as üveg borítása (ami az én szempontomból az egyetlen plusz volt) nem ért meg nekem 40e-et, a X meg annyira irreálisan drága a telefon használati szokásaimhoz, hogy semmi értelme nem lett volna.

2018. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az Apple "jósága" akkor jön elő igazán, ha több Apple terméked van. Elég jó az ökoszisztéma.

Ha van rá lehetőséged és érdekel kicsit is ez a világ, akkor szerintem próbáld ki.

2018. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha alapbol valtalanal iphone 8-ra inkabb vedd azt mar most, mint cserelgesd es aruld ujra. Nekem regen iphone 4s-em volt 2010-tol 4 evig birta minden fele gond nelkul meg most is megy csak miutan nem kap frissitest .... azutan .... annyi. :) egy iphone 8-al meg tuti kapsz jo par frissitest egy SE - vel szemben. En mar banom, hogy nem iphone-ot vettem hanem samsungot s8-at :/. Mig iphone-om volt nem kellett ujra telepitni rendszert semmi ilyesmit folyekonyan ment minden... . De az android az android. Cserelni nem fogom mert en tudom, hogy vigyaztam ra..es ki tudja mit kapnek. Eladni meg nem szoktam. Csak ereztetne, hogy elveszett az ara.
2018. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már azóta vettem egy 64GB-os silver SE-t ami nagyon a szívemhez nőtt csak sajonos eláztam és a telefon is, most kezd jó lenni kivéve a kamera, némítógomb de már meghirdettem eladásra.


i8-at akarok venni 256gb silverben :D

2018. aug. 5. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!