VALAKI AKINEK WINDOWS 8-AS TABLETE VAN! Milyen érzés használni, nem unható meg egy idő után?

Figyelt kérdés
Majd ha kijön, Asus Vivotab Note 8-at akarok venni, de nem tudom milyen egy windows tablet, remélem nem unok rá és dobok ki 100k-t az ablakon.
2014. jan. 4. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:

"remélem nem unok rá és dobok ki 100k-t az ablakon."


Ha csak ezért vennéd meg, akkor elmondom hogy kidobott pénz.

2014. jan. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen kérdés az, hogy nem unható-e meg.

Ez mondhatni egy komplett számítógép, ha nem csak arra kell, hogy újdonság varázsa és érintőképernyő és húdejó, hanem arra, hogy használd valamire, akkor nem fogod megunni.

2014. jan. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mikor megvette az Ipadem, akkor az újdonság hamar elmúlt. De napi szinten használva van. Sőt nálunk, már az egyik gépet le is váltotta.

Most kénytelen leszek magamnak venni egy ipad minit, hogy én is tudjam használni:D

2014. jan. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló értette csak a kérdésemet. Nem azért venném, hogy jee, ilyenem is legyen, neteznék rajta, mikor nem tudok a gépemhez ülni. Ami elég gyakran fordulna elő.
2014. jan. 5. 09:42
 5/6 SylwerStone ***** válasza:

Ennyi erővel az androidot is megunhatnád.

Nem, nem fogod megunni. Netezni, videókat nézni tökéletes.

2014. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Androidos tabletet kerülöm, előbb utóbb elkezd kegyetlenül laggolni, hogy már a factory reset se ér semmit(mint a tesóm tabja, galaxy tab 10.1). A másik, hogy androidos tabon fele annyi dolgot nem tudok csinálni, mint egy windowsoson. Az biztos, hogy egy idő után kézbe se venném. Windows-t, meg ha lassú, egyszerűen újratelepítem.
2014. jan. 5. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!