Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Legjobb laptop munkára kb.300...

Legjobb laptop munkára kb.300 ezer forintig?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm kért meg hogy keressek neki egy laptopot amin dolgozhatna (kamion fuvarokat szervez), viszont az ilyen laptopokban nem vagyok annyira otthon, így nem nagyon tudom hogy melyik érné meg annyi pénzért. Most egy Acer Swift 3 vagy max 5-re gondoltam. Ti mit ajánlanátok? Fontos hogy gyors legyen, tehát SSD legyen benne!
2018. jún. 5. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre egy használt Hp Elitebook 8470p is jó, amibe ssd-t vettél.

Jobb a minősége, mint a fent amlített ultrabookoknak.

[link]

2018. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez elég gyengén szerelt annyi pénzért.
2018. jún. 5. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Mégis mi a gyenge benne szerinted?

Ez a laptop híres arról, hogy jó minőségű anyagokból van és tartós, 65ezer pedig nem olyan sok pénz egy ilyen minőségű laptopért.

2018. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A 4Gb ramot és a 320-as HDD-t keveslem.
2018. jún. 7. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:
A memória bővíthető és a merevlemez is cserélhető akár ssd-re is, a boltban is megcsinálják, ha kéred.
2018. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, de egy kis plusz pénzért ezek már alapból benne lesznek és még használt se lesz :D
2018. jún. 8. 12:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen minőséget nem kapsz még 300ezerért sem.
2018. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]



Ez jóval meghaladja a 300k-t, de ez tuti, hogy nem hagyna cserben:

[link]


Amúgy meg nem tudom, hogy miért kell ilyen nagy tárhely meg RAM, ha csak munkához kell. Eredeti Office meg Win nem fogja enni úgy a RAM-ot, mint egy kalóz verzió, és sokkal stabilabb. Még egy speciális program is fog futni 4 gigán pl. SAGE.

A másik. Munkára minek ilyen csilli-villi gép? Szerintem meg felesleges a nagy HDD csak munkára, mert akinek van egy kis előrelátása, az felhőbe vagy külső adathordozóra menti a lényeges dolgokat, tehát amit megspórolsz a HDD-n azt belefekthetnéd felhő alapú szolgáltatásba.


Ha meg szórakozásra is kell a gép, akkor eleve a gamer laptopok felé nézelődnék, azok teljesítményileg és tárhelyileg is teljesítenék az elvárásaidat. De nem hiszem, hogy egy ilyen gép kellene szervezésre. Ha belegondolsz, régen is sikerült megoldani az akkori technikával az ilyet, és nem omlott össze az ipar.

2018. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!