Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptopot ajánlanátok...

Milyen laptopot ajánlanátok átlag felhasználónak 130ezer forintig?

Figyelt kérdés
Most Dell Inspiron gépem van, már az ötödik évét tapossa és szeretnék váltani. Netezek, videózok, filmezek, fordításokat csinálok ha úgy van. És ha egy minőségibb hangzása van, az is jó szempont egy gépnél. A mostanival nincs semmi gond ezen a téren, de na, nehéz is, meg adódnak már vele problémák. Sajnos nem vagyok nagy szakértő ezért gondoltam aki jártasabb a témában lesz olyan kedves, és segít esetleg. :)

2017. ápr. 16. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hp 250 G5
2017. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:
100%
hát én nem váltanék.vagy ha már váltasz akkor más árkategóriában kéne nézelődni.
2017. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ajánlat előtt:

- Ha nincs gond a géppel, akkor én inkább várnék még ezzel és a 130 mellé tennék még egy 30-40 ezer forintot.

- A másik amit jeleznék, hogy egy laptopon MINDIG sz..r lesz a hangzás. Egy ócska, pici hangszóró van mindegyikben, ha minőséget akarsz, akkor vegyél hozzá egy fejhallgatót. Egy filléres is jobb hangminőséget produkál, mint a laptop alap hangszórója.

- Nem tudom mennyire szempont az aku idő.

- Nem tudom mennyire szempont a súly.

- Nem tudom, hogy mekkora méretűt akarsz. Feltételezem a szokásos 15,6 colt.

- Kijelző fényes vagy matt? Javasolnám a mattot, de ez ugye drágább.

- A leírt igények alapján feltételezem, hogy elég az integrált videókártya számodra. Viszont ha játszanál esetleg, akkor azt jelezd, mert ezek általában a régebbi, alacsony gépigényű játékokkal sem bírnak el normálisan.

- Az SSD az ilyen árkategóriában szerintem kiesik, pedig ez hatalmasat tud dobni a felhasználói élményen. 6-7 másodperccel a bekapcsolás után már indíthatod is a böngészőt és hasonló finomságok.


[link] (Na, pont találtam egy SSD-s gépet a megadott áron belül, igaz így összesen 256 GB tárhely áll rendelkezésre.)

[link] (Erősebb processzor, nagyobb háttértár, de nem SSD.)


Súlyra nem tudom, hogy ezek mennyivel jobbak mint a mostani laptopod. Egyébként egy tipp: hátizsákban hordjad a laptopot (egy laptop tokba esetleg azért belerakhatod). Sokkal könnyebb cipelni és nem érzed nehéznek.

2017. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!