Akiknek van otthon játék konzolja, milyet vettek? 10 éves fiamnak szeretnék venni. Idén elsőnek lesz kitűnő, én kértem kitűnő legyen, ő meg konzolt kért.

Figyelt kérdés
Hatalmas küzdelem volt az évünk, tényleg akarta a jó jegyet. De most én vagyok bajban milyet vagyok. Annyit mondott minecraft és fortnite legyen a konzolon. Na igen de ki hol és mennyiért vette? 90 ezer a keret rá.
2018. jún. 6. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Playstation 4 vagy xbox one, az alatt nem érdemes konzolt venni mert már játékok nem jelennek meg rá.

Újonnan legolcsóbb ps (nekünk az van) 80 körül van így játék már nem jön ki belőle, de használtan már 50 körül van, hivatalos weboldalról érdemesebb rendelni használtan , ott adnak rá garanciát.

2018. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

PS4: azzal mindkét említett játékot lehet játszani.

Vagy pedig Nintendo Switch: azon a minecraft már most is a fortnite pedig hamarosan játszható lesz.


90-ből bőven lehet már mindkettőt venni szerintem az emagtól a kis pistáig jófogáson bárhol találsz. A játékokat is sok helyen be lehet szerezni.

2018. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Játékokat néztem használtan idáig az xbox olcsóbbnak tűnik de jó is?

Kérdezgettem mi tetszene neki de " meglepetés lesz"

Lehet bemegyünk egy bolt a plázában és ő kiválasztja mi tetszik. Nekem ez bonyolult :(

2018. jún. 6. 14:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Bármelyiket is választja, egyet tudni kell (és úgy vettem észre, hogy itthon ezt ki kell emelni): ingyen játék nincsen, a legújabb generációs konzolokat nem lehet törni, szóval ha játék is kell rá, azt a továbbiakban vásárolni kell majd.


Fornite és Minecraft mindkettőn van. Szerintem az XBOX kontrollere jobb (de PS4-esek ne kövezzenek meg ezért, teljesen szubjektív vélemény).


Multiplayer mindkettőn havidíjas, márpedig úgy tudom, mindkettő alapvetően hálózatos játékra van kihegyezve.


Szóval a jó jegyeket a srácnak továbbra is hozni kell, ha fent akarja tartani a Live előfizetéseket, ami ha sikerül (és ez az ára) havi 1500-2000 Ft-tal mérve nem olyan sok ;-)

2018. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Xbox One


60.000 körül már lehet kapni újonnan.Viszont ha Fortnite-ot akar játszani,akkor ahhoz kell Xbox Gold (egy évre 17.000),mivel az online játék.Már csak azért is érdemes tagságot venni,mivel ingyen adnak hozzá játékokat (nem a legjobbakat,de akkor is kaptok valamennyit bizonyos időközönként).


Ne érts félre.A játékok nem lesznek ingyen rá,azokat meg kell venni.A tagság csak ajándékba ad néhányat.


Ja még egy dolog.Ha a fiad az osztálytársaival akar Fortnite-ot játszani,akkor mondd meg neki,hogy nem fog tudni,ha ők számítógépen játsszák.Nincs cross-platform.

2018. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Fortniteban pont van cross-platform, de a többi játékban nem nagyon.
2018. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Off:Akkor elnézést, úgy tudtam, hogy nem lehetséges(mondjuk elég rég játszottam már :'D)
2018. jún. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

90 ezerből ügyes vevőkészséggel a Vateráról, Ebayről, vagy a Jófogásról 2 konzol is kitelik.


Amúgy ezekhez a játékokhoz Xbox One vagy PS4 kell.

2018. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!