Milyen laptopot vegyek a fősulira?

Figyelt kérdés

A ballagási pénzem szeretném rá költeni, úgyis szükségem lesz rá, és legalább hasznos is.


150 000ftig gondoltam. Lenovot, Dellt néztem eddig. Már keresgéltem, tudom milyen egy jó proci, rájöttem hogy mi a különbség az SSD és az ADD között, még a videókártyák között nem tudok elugazodni. Mindenképp operációs rendszerrel szeretném.

Nem értek hozzá, és nem szeretnék befaragni vele.


Eddig ha találtam egy jót és ha elküldtem ismerősnek találtak benne hibát, de jobbat nem tudtak keresni.


Tudnátok linket küldeni, márkát/fajtát írni, vagy helyet mondani ahol jók vannak?


2018. jún. 7. 13:59
1 2
 1/13 Alain Delon ***** válasza:
34%
Egy használtat 30-40-ért. Mi különleges tulajdonsággal kéne bírnia egy fősulis laptopnak, hogy ne legyen elég egy használt, kétmagos gép?
2018. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
52%

ez tökéletes


[link]

2018. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Alain Delon ***** válasza:
65%
Teljesen korrekt. Megvenném, ha nem lenne laptopon és épp venni akarnék. Én is pont Dellt vettem használtan néhány éve.
2018. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom nem használtat akar venni a kérdező, ami ki tudja meddig működik és miért adják el.

Szerintem ha nem játékre vagy ilyesmire akarod használni jó lehet az is amit találtál. Pontosabban milyen típus az? Nem kell a legdrágább főiskolára, a lényeg, hogy tudj rajta tanulni, beadandókat csinálni, stb., ehhez pedig nem szükséges egy mindennel szuperül felszerelt gép, bár biztos van olyan is ami teljesen megfelel az elvárásaidnak, még ha valaki talál benne 1-2 hibát is.

2018. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A használt elektronikai dolgokkal már befaragtam inkább költök rá többet, de az bírja ki azt a három évet amíg használom úgy, hogy ne lassuljon/fagyjon be.
2018. jún. 8. 07:42
 6/13 A kérdező kommentje:
2018. jún. 8. 07:43
 7/13 A kérdező kommentje:
Az elsőnél az ssd-t mondták kicsinek, másodiknál a videokártyát rossznak, és mindkettőt rossznak ár-érték arányban.
2018. jún. 8. 07:47
 8/13 anonim válasza:
52%

tegnap 20:35


Már nem azért,de inkább vennék hsználtat,sokkal megbizhatóbb és jobb is mint az új.Egyébként az újba is lehet rossz. Magyarok mindig panaszkodnak hogy nincs pénz,persze kidobálni pénzük mindig van.Eleve nem játékra kell a kérdezőnek hanem sulihoz,amihez pont elég a fent linkelt dell.

2018. jún. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ár érték arányban tényleg nem olyan jó, mert a windows ára is rátesz, ha op.rendszer nélkül vennéd (és egy hozzáértő rakna rá windowst) akkor jobban megérné, mert akkor egy drágább és jobb teljesítményű gépet fognál ki ebben az árkategóriában. Ez szerintem mindenhol így van, windowssal nem fogsz kifogni olyat 150alatt szerintem ami olyan jó lenne.

Szerintem főiskolára ezek közül bármelyik jó lehet, ha nincs különlegesebb igényed laptop téren. Esetleg az asus laptopok körül nézz szét, én 4éve használok egyet, nagyon meg vagyok vele elégedve.

2018. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy használt miért lenne megbízhatóbb az újnál? Használták évekig, romlott csak annyi idő alatt. A kérdező sem szeretne venni használtat, ahogy leírta, nem értem miért kell erőltetni. Én se vennék szívesen semmilyen elektronikai eszközből használtat, mert azt se tudom ki az eladó, és milyen körülmények között használta az eszközt. Jobb a bontatlan és új, nem a gyors aksi merülést kell figyelnünk már az elején meg a karcolásokat. Nekem ennyi erről a véleményem, feketén fehéren leírta hogy újat szeretne venni, ami bírja a főiskolás éveket.
2018. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!