Milyen laptopot vegyek a fősulira?

Figyelt kérdés

A ballagási pénzem szeretném rá költeni, úgyis szükségem lesz rá, és legalább hasznos is.


150 000ftig gondoltam. Lenovot, Dellt néztem eddig. Már keresgéltem, tudom milyen egy jó proci, rájöttem hogy mi a különbség az SSD és az ADD között, még a videókártyák között nem tudok elugazodni. Mindenképp operációs rendszerrel szeretném.

Nem értek hozzá, és nem szeretnék befaragni vele.


Eddig ha találtam egy jót és ha elküldtem ismerősnek találtak benne hibát, de jobbat nem tudtak keresni.


Tudnátok linket küldeni, márkát/fajtát írni, vagy helyet mondani ahol jók vannak?


2018. jún. 7. 13:59
1 2
 11/13 anonim válasza:

ma 12:14


Nekem fent linkelt dell van,és már 10 éve megy semmi baja,haveromnak szintén ugyanez a laptopja van. Ismerőseim minden évben új laptopot vesznek,és eladják fél áron amit vettek elöző évben 100 ezren felül.Tehát a magyar embernek van kidobandó pénze.

2018. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Alain Delon ***** válasza:

1. Odamegy az ember, kipróbálja és látja, milyen.

2. Vannak használtcikk-kereskedők, akik garanciával árulnak használt számítástechnikai cikket.

Hol a gond?

2018. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sokkal előrébb nem lettem, de azért volt jó válasz, jó lesz az amit néztem. Köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy a zöld kéz.
2018. jún. 11. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!