Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért történik ez? Mennyire...

Miért történik ez? Mennyire kellene aggódnom?

Figyelt kérdés

A laptopom (5 éves Acer) ma furán viselkedett. Semmit sem csináltam rajta másképp, mint amit amúgy szoktam, ennek ellenére ha most bekapcsolom, magától alvó állapotba megy, és nem tudom, mitől lehet. Nyomtam rajta víruskeresést két külön programmal is, de semmi "olyat" nem talált. Újra is indítottam kétszer, most úgy tűnik, működik, de nem merem a véletlenre bízni.

Öt év alatt egyszer kellett benne vinyót és grafikus kártyát cserélni, de nem hinném hogy ez lenne a probléma - ez kb. 2-3 éve volt.

Most szeretnék beruházni egy asztalira, de az biztos nem most lesz.


Valakinek lenne ötlete, hogy ez mitől lehet, illetve hogyan tudnám kezelni? Ugyan úgy használom mint bárki más, 1-2 játék ami másoknál is elfut, főleg netezek rajta.


2018. jún. 9. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Két megoldás van.Első ráütsz egy kalapácsal erőből.Második megoldás fejszével csinálod. :D
2018. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!