Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek mi lehet ezzel az...

Szerintetek mi lehet ezzel az Xbox 360 konzollal?

Figyelt kérdés

A Gta party city játék fut rajta, a halo és a battlefield viszont nem, mert kér valami kódot.

Használtan lett vásárolva, haverom azt mondta hogy ilyen gyerekzár van rajta. Family kód vagy valami ilyesmi.

De kérdem én... Ha a family kódot kér a halohoz és a battlefieldhez amik ugye 18+ játékok, akkor miért nem kér a gta-hoz is ??????? Hiszen az is Pegi 18+ game.

Valaki segítsen már nekem mi lehet a baja.

Sosem volt még xboxom, nem értek hozzá és haverom se.


Valahogy le lehet szedni róla a gyerekzár kódot ?



2018. jún. 11. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan GTA nincs, hogy party city, maximum Vice Cityre tudok gondolni. A Vice City az Xbox Classic (a 360 előtti Xbox játék) ami fut 360on, de nem támogat semmilyen új funkciót rajta így a gyerekzárat sem (ami akkor még nem volt) tehát ezért futhat. Van egy biztonsági visszaállító kód a 360hoz, mielőtt beírod érdemes kivenni a merevlemezt és mindenfajta pendriveot róla, mert azoknak a tartalmát is törölheti.

Ha jól emlékszem Settings > System > Console Settings > System Info (onnan nem lehet tovább menni, kiír egy csomó információ a gépről). Itt viszonylag gyorsan gépeld be a ezeket a gombokat ebben a sorrendeben: LT, RT, X, Y, LB, RB, Le, Le, Fel, X


Az LT,LT,RB,RT a négy ravaszra vonatkozik, bele vannak ütve nézd meg melyik melyik.

Az irányokat (fel,le) a kereszt alakú irányítóval bal oldalt alul érdemes nyomni).

Ha sikerült akkor kérdez valami olyat hogy "Reset System Settings? Yes/No" Yes és akkor újraindul.

2018. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A merevlemezt vagy pendriveot úgy vedd le a gépről hogy ki van húzva!
2018. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszt !!! :)

Igen valoban... Jobban megneztem a képet amit haverom küldött és nem party city hanem liberty city xD

2018. jún. 14. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!