XBOX LIVE: Profil bann Le tiltották a profilomat xbox liveról egy örök életre pontosabban 9999/12/31 ez mi?

Figyelt kérdés

Haza értem suliból, szokás szerint fel kapcsoltam az xboxom ( 360E, "fekete vékony") és egyszer csak mit ír ki? "You've been suspended from xbox live stb... 9999/12/31" hát mondom ez érdekes, írtam a micorosoft ügyfél szolgálatosokkal és mondták hogy menjek fel a szabály központ oldalára hát ott tárult elém a fekete leves hogy újonnan megint csalással vádoltak de miért??

Továbbá ez a micorosoft műve vagy egy esetleges kiber támadás műve?

Választ / Valaszokat nagyon szépen köszönöm.



2018. jún. 13. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ,hogy Flashelt/Rgh-s konzollal játszottál.

Lehet,hogy olyan pendrive/adathordozó volt az xboxhoz csatlakoztatva amin csalás vagy bármi olyan dolog volt ,aminek nem kellett volna.

⬆Ezek ⬆ kevésbé valószínűek mivel akkor konzolban lett volna.


Lehetséges ,hogy csaltál és ezért lett tiltva a profilod.

Lehetséges ,hogy profilokkal üzleteltél (Licens Transfer).

Lehetséges ,hogy többször kötekedtél vagy zaklattál másokat trágár/mocskolódó üzenetekkel.

Az is előfordulhat ,hogy profilokat loptál/csaltál ki másoktól.

Valószínűleg komoly dolgot csináltál,mert ok nélkül nem kapsz örökös kitiltást.

Az ,hogy csalás önmagában nem fed fel semmit ,mivel az bármivel kapcsolatos lehet ,bár ha "Cheating"-ként van írva akkor valószínű ,hogy valami modolgatás vagy külső letöltött mentés használata van a háttérben.

2018. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor hosszabban : egyik hogy én kaptam mocskolódó hang illetve szöveges üzeneteket amiket én jól be is jelentettem mivel néhol becsület sértő illetve fenyegető jellegűek voltak egyik, másik hogy nekem semmilyen úton módon nincs módosítva a xboxom mivel winchester lapos 2015os kiadás 360E vékony fekete és nincs is flashelve, harmadik hogy csakis kizárólagosan RGH/Jtag módosított xboxon lehetne csalni arra is megvannak bizonyos módszerek, negyedik meg hogy más csalt és én bent voltam akkor az nekem mire fő csalás ha nem én csaltam??? Miért rajtam csattan a ostor / csattant? Érdekes

Ja és nem mellékes hogy csalókat én be szoktam anno jelenteni és azért is én kaptam mer be jelentettem

2018. jún. 14. 16:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Az érdekes... kikerült azóta valami?
2018. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kiderült*
2018. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Peszehohy igényeltem a úgynevezett Case Reviewet azaz XBLPET eljárást amiben felül vizsgálnak engem

Olyan szinten felforgattak mindent hogy állítólag a levelezésemben találtak csalásra utaló jeleket és ez miattt ( elképzelésem szerint) ebbe akadtak el és bőven ezt kaptam vissza egy kb ISO A3s méretű lapra ki tudnám írni akkora üzenetet küldtek a szabály központosok, annyi állt benne hogy jogot sértettem meg továbbá is fent tartják ezt a lépést.

Úgyhogy nagyjából ezt kaptam vissza kemény 48 óra múltán

2018. jún. 17. 17:37
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyébként millió szabálya van a Microsoftnak ,amit be kell tartani,de sokan nemtudják/nem figyelnek rá.

Ne sértegess,ne provokálj...Ne használj segédprogramot...

Ne használj módositott konzolt....Ne káromkodj...Ne add ki másnak a fiókod,ne használd más fiókját... Ne kalózkodj,ne használj bugokat,glitcheket...és még órákig sorolhatnám.

Ezért kell(ene) elolvasni azt,amit elfogadsz. Ilyen szempontból talán jobb (lett volna) ha gyerek profilt csinálsz,mert akkor nem veszik ilyen szigorúan a dolgokat (feltételezem te is 18+ kort irtál be,mint az emberek nagyrésze,igy nem kell bajlódni a szülői fiókkal)..

Nem nagyon szoktak tiltást feloldani, biztos,hogy sértettél valami szabályt, ha nem is azt ,amit ők irtak,de tuti,hogy találnának valamit,csak azért ,hogy igazuk legyen. Bármilyen apróságért kitilthatnak igazából. Egy "szerződést" fogadtál el ,amikor regisztráltál ,és elfogadtad a feltételeket,ezért ha bármit megszegsz belőle joguk van "felbontani" ezt a szerződést és megszüntetni a jogaid (Tiltani). Az már más kérdés,hogy sokszor "jóindulatúak" és előtte küldenek egy üzenetet ,amiben leírják,hogy (röviden) okosan viselkedj ,mert tiltás lesz.

Szóval a dologból nyertesen (szerintem) nem kerülhetsz ki,ha káromkodtál,ha visszaszóltál azzal is ugyanúgy szabályt szegtél. Ha játszottál csalókkal ,akiket nem jelentettél tulajdonképpen azzal is szabályt szegtél...

2018. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

2006 óta vagyok live tag és még soha nem kaptam semmilyen kitiltást, ismerőseim közül is a legdurvábbak akik warezoltak vagy szidtak embereket rendszeresen is max konzol bant kaptak a gépre moddolásért vagy hetes-hónapos kommunikációs tiltásokat (játszani tudtak, csak beszélni nem senkivel).


Nem azért, de elég betonszilárd oka kellett, hogy legyen ha örök bant kaptál.

2018. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azert egy konzolban nem kis dolog :D
2018. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Át érzem tudom mi a konzol bann...

Amúgy ami a szerződést illeti az vonatkozik a microsoftra is vagy nem??? Csak aki csinál fiókot az olvassa el aztán csá rájuk meg nem vonatkozik semmi...

Amúgy XBLn semmit se csinálhacc szinte mer mindenért le/ki tiltanak és érdekes dolog 2016 óra nem tamogatja a microsoft a X360t azért a Liveot " kukkolják "

2018. jún. 19. 07:13
 10/13 A kérdező kommentje:

Ja igen és nehohy kihagyam ez már csak hab a tortán ( best of ) én be szoktam párszor csalókat, vissza taszító embereket, spameket meg aki nem szabály szerűen szórakozik be szoktam jelenteni és akkor is én szívtam meg egyébként 2015óta vagyok live tag, 2017től kezdődtek ezek a problémák 3x 15 nap, 1x 2nap felfüggesztést kaptam szintén a cheating jelzővel megcímezve megint nem csaltam mint mindig és mint mindig sehogy sincs módosítva a xboxom ( konzol ) semmi olyan szoftverem nincs ami illegális tehát csaló

Ami a csalókat illeti, RGH/Jtag módosított a xboxuk azokat is hiába jelenti be bárki is azoknak meg vannak a sajátos módszereik hogyan oldják fel a konzol bannt meg egy s mást.

2018. jún. 19. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!