XBOX LIVE: Profil bann Le tiltották a profilomat xbox liveról egy örök életre pontosabban 9999/12/31 ez mi?

Figyelt kérdés

Haza értem suliból, szokás szerint fel kapcsoltam az xboxom ( 360E, "fekete vékony") és egyszer csak mit ír ki? "You've been suspended from xbox live stb... 9999/12/31" hát mondom ez érdekes, írtam a micorosoft ügyfél szolgálatosokkal és mondták hogy menjek fel a szabály központ oldalára hát ott tárult elém a fekete leves hogy újonnan megint csalással vádoltak de miért??

Továbbá ez a micorosoft műve vagy egy esetleges kiber támadás műve?

Választ / Valaszokat nagyon szépen köszönöm.



2018. jún. 13. 18:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem pontosan miért emlegetitek ezeket a szerződéseket, egyrészt biztos vagyok benne, hogy egyikőtök se olvasta végig másrészt helló, minden szolgáltatási szerződés így működik. A szolgáltató bármikor felbonthatja veled, de nem érdeke amíg több kárt nem okozol mint amennyi hasznot hajtasz. Így működnek a szolgáltatói szerződések, ők ajánlanak neked valamit törvényes keretek között, ha nem tetszik nem kell használni. Egyáltalán mit jelent, pontosan hogy nem lehet semmit csinálni? Játékon kívül mit szeretnétek pontosan csinálni amit az MS nem enged? Azért is hoztam példának, hogy nem 1-2 éve játszom a rendszeren és sok száz embert ismerek a liveon és a semmiért nem kaptak sohasem semmilyen büntetést, mert játszottak, chateltek, letöltöttek és (nem anyázós) üzeneteket írogattak.


Csak kiderül a végére, hogy már sokszor kaptál cheating büntetést és ez csak a végső csepp volt a pohárban. Most mit mondjak erre? Attól, hogy pár tucat ember bejelent cheatingre akár trollkodásból ilyet senki sem kap. Folyamatos, állandó szabályszegés kell a profil ban kiérdemléséhez hiszen még a warezosok is csak gép bant kapnak, vagyis megadják nekik a lehetőséget, hogy visszajöjjenek.

2018. jún. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A Microsoftra nem igazan vonatkozik semmilyen szerzodes/szabaly ,mivel te hasznalod az o szolgaltatasukat. Az mas kerdes ,hogy (elmeletben) ha ok nelkul "bontjak" a szerzodest (tiltanak) akkor tehetsz (jogi) lepeseket ,bar egy ekkora ceggel szemben sok ertelme nincs.

A konzolt magát nem (nagyon) támogatják ,de néha azért jönnek ki rá játékok (pl Fifák) és maga a Live rendszer támogatva van,mivel a One-osok is játszhatnak 360-as játékkal.

A "csalóknak" az a módszerük ,hogy Kv-t (KeyVault)-ot vesznek ,ha konzol bant kapnak ,ezzel valamilyen módon tudják oldani a tiltást. Azthiszem másik konzol "kódját" kapja a konzoljuk ,így a Live nem látja letiltott konzolnak (de ez nem biztos,csak ismertem pár külföldi moddert,azok magyaráztak ilyesmit).

#11 - Én vegigolvastam es maskor is vegig szoktam olvasni. Indoklas nelkul nem lehet szerzodest bontani,ahogy hamis indokkal sem (de ezt mar korabban irtam) ,csak hat a Microsoftal szembeni eljarasnak sok ertelme nem lenne. Te nem vagy tisztaban a szerzodesekkel. A Gyk-nak is van szerzodese,itt mennyi hasznot is csinálsz pontosan? Semmit.

Xboxon rengeteg dolgot lehet csinalni jatekon kivul ,pl filmet nezni ,amit a Microsoft enged ,viszont ha a film olyan pendriveon van ,amin van valami "illegalis" program, azt mar tiltja (nyilvan ilyenert keves esellyel tiltanak ki).


KyD🎮

2018. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12 Oké akkor egyszerűsítsük le amit mondani szerettem volna. Miért teszünk úgy mintha szegény ártatlan felhasználóról beszélnénk akivel a gonosz csúnya nagy cég kibabrált és nem tehetünk ellene semmit. Tudod mi a sokkal valószínűbb? Az, hogy az illető csalt és jogosan kirakták. Meg lett indokolva az MS által többször is, ugyanis nem ez volt az első esete. Több mint 10 éve vagyok liveon és még soha senkivel nem találkoztam még csak említés szintjén sem akit jogtalanul zaklatott volna a rendszer, nem hogy kibannolt volna örök életre.


Azt pedig, hogy milyen hasznot hajtasz a GYKnak a napnál is világosabb. INGYEN adsz tanácsadást különböző témákkal kapcsolatban, ezzel az oldal látogatottságát növeled amiből reklámbevétel keletkezik. Így működik az összes ingyenes oldal (ami nem közfinanszírozású) amióta létezik az internet.

2018. jún. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!