Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » X-Box 360- at vennék. Milyen...

X-Box 360- at vennék. Milyen érdemes?

Figyelt kérdés
X-Box 360 at vennék, miben érdemes gondolkodni? A típusok között Elite, Pro, Arcade? És ezek milyen árba vannak? Nem károsítja e a flashelés a gép élethosszát mint a Playstation 1-2 nél ? ( Az árat azért kérdezem meg a többit is mert nem értek hozzá és sok helyen mást látok és nem tudom mi a különbség amikor a neve ugyanaz )
2010. jún. 16. 16:03
 1/8 Réti bubuzér ***** válasza:
Én megvárnám, amíg lehet kapni az újat, ami tegnaptól emberi országokban már kapható. Slim, vagy mi.
2010. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Épp nemrég jelentett be a Microsoft egy újfajta konzolt. A nevét nem tudom, de 250-es vinyóval jön és WiFi-vel. Szerintem várd meg, amíg itthon is kapható lesz.
2010. jún. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért árban is a földön szeretnék maradni, szerintem ami tegnap jött ki nem biztos hogy az én pénztárcámhoz van mérve. Körülbelül 60eFt szánnék rá max.
2010. jún. 16. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:
ha flashelni akarod, elég az arcade is mert úgysem tudsz netezni flashelt géppel, és csak abban különböznek a csomagok, hogy mekkora winyót kapsz hozzá, vagy az arcade esetében csak memoriakártyát kapsz
2010. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ami tegnap kijött az ugyanazon az áron lesz forgalmazva, mint most az Elite.


Az Elite 50 dollárral lesz olcsóbb ezek után.

2010. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Új XBOX 360 Elite Pack (120Gb) + Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts játékszoftver 57eFt. Ezt néztem mivel nagy a HDD és játékokat akarok rá felmásolni. A másolt játékok indulnak HDD-ről ?
2010. jún. 16. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:
minden játék úgy indul csak hdd-ről, hogy kell hozzá a játék dvd-je is amit beteszel a boxba, arról elindítja és onnantól futtatja a hdd-ről. szval olyan sok értelmét nem látom a nagy winyónak. max az olvasófej kímélése érdekében
2010. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Jovanny ***** válasza:
Simán érdemesebb Arcade-ot venni az áprilisi dashboard frissítés után, mert már pendrive-ot is lehet bennük a vinyó helyett használni. Az előttem szóló pedig leírta, hogy csak a fej kímélésére jó a vinyó, játékonként olyan 1-1,5 gigát telepít a gép rá. A flash nem vettem észre, hogy ps2-nek rövidítette volna az életét. Még mindyg megy, bár már a boxot használom. Csak az volt fontos, hogy minőségi alapanyagra, lassan legyenek írva a játékok.
2010. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!