Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek milyen kisállatot...

Bulaz kérdése:

Szerintetek milyen kisállatot érdemes tenyészteni? amiből azért van haszon is kezdőként is természetesen rendesen törzskönyves szülőket vennék szóval normálisan csinálnám nem akarok beteg állatokat. Akinek van ötlete légyszíves írjon kösz előre is

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 18:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Törpenyúl,Vadászgörény
2011. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%
Ja és elmondom neked hogy ez nem úgy megy hogy gondolok egyet és tenyésztem őket.Ehhez tudás is kell,de annyi nem elég hogy utánaolvasok..Tenyésztői szakmád kell h legyen...-.-
2011. júl. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

szakma?

komolyan?

törpe nyul mennyire éri meg? mennyivel érdemes kezdeni és mennyire könnyen lehet eladni?

2011. júl. 30. 18:32
 4/23 anonim ***** válasza:
Dehogy kell szakma hozzá. =D Amúgy a nyúl nem éri meg. A törpesün, vadászgörény talán egy kicsit jobban. De a nyulak sokat esznek, és nem tudod túl drágán eladni őket... ESETLEG húsvétkor. De aki nyulat vesz húsvétra, annak ált. tök mindegy, hogy törzskönyves-e, vagy nem.
2011. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
dehogy kell hozzá szakma. De szerintem is inkább valami sün vagy görény érné meg esetleg még a csincsillát tudom elképzelni bár elég változó az ára.
2011. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
szarvasmarha , sertés , tyúk , kacsa , ló , bárány , kecske
2011. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
mókus!!!
2011. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

nekem igazábol olyan kéne amit mondjuk ketrecbe tudom tartani nem kell neki nagy hely igény viszonylag jo árba ellehet adni és könnyen:D

meg nem kell 100000-ket befektetni kezdésnek

lécci irjatok minél többen köszi:D

2011. júl. 30. 18:46
 9/23 anonim ***** válasza:

ma 18:38

Ez butaság. =P Nem éri mg egyáltalán lovat tartani. Egy három éves csikót, hacsak nem különleges fajta, max. 150 ezerért tudsz eladni. Miközben egy ló évente legalább 100ezer Ft-ba kerül. De belovagolva sem sokkal több a haszon.


De a csincsilla az tényleg jó ötlet szerintem is.

2011. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
törpenyulat mennyire éri meg?
2011. júl. 30. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!