Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudtok olyan kontrollert (PC)...

Toxic4 kérdése:

Tudtok olyan kontrollert (PC) ami minden játékhoz jó gépen?

Figyelt kérdés
elkövetem a baromságot hogy olyan kontroller-t vettem ami a 40 játékból tán 5 játékhoz jó kb. és nem nagyon értek ezekhez mit ajánlotok ?

2018. jún. 16. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Microsoft Xbox kontrollere nyújtja a legnagyobb fokú támogatottságot. Amivel az nem fog menni, az másikkal sem. (de a legtöbb mai játékkal kompatibilis)
2018. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gyakori93 ***** válasza:
A játékok többségéhez tényleg jobb az xbox kontroller, de arra figyelj hogy a vezeték nélkülihez kell egy drága Receiver
2018. jún. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van emulátor, ami röviden annyit csinál, hogy a géped azt hiszi, hogy xbox kontrollered van.

[link]

2018. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A telepítése annyi, hogy letöltöd a zip fájlt és kicsomagolod oda, ahol a játéknak az exéje van.


Ott elindítod az x360ce.exe-t és beállíthatod, hogy melyik gombot minek érzékelje.


Remélem segítettem, jó játékot!

2018. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 +1
2018. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

nekem egy ilyen totál egyszerű van, de teljesen jól szolgál, a gépem úgy érzékeli, mintha xbox controller lenne (mindenféle emulator nélkül), és eddig az összes játékkal működött, amit játszottam. Van vezeték nélküli változata is.

2018. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönök minden kommentett!! sokat segítettetek
2018. jún. 19. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!