Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen kontrollert vegyek...

Milyen kontrollert vegyek FIFA 18 játékhoz?

Figyelt kérdés

2017. szept. 25. 16:09
 1/6 A kérdező kommentje:
PC-n szeretnék vele játszani! Ez lemaradt!!
2017. szept. 25. 16:10
 2/6 anonim ***** válasza:
ps4 kontroller vagy xbox 360.
2017. szept. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kizárólag Xbox kontrollert, mert az a definitív, standard Windows játékvezérlő. Az összes játék automatikusan felismeri, nem kell driverekkel, beállításokkal szöszölni. Még egy utángyártott, kínai Xbox 360 kontrollert is jobban ajánlok, mint egy Speedlink, Hama, Trust, Natec szutyadékot.

FIFA-nál különösen fontos, hogy a jobb analóg karos cselezés csak Xbox kontrollerrel működik 100%-osan.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=fifa+anal%F3g

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=fifa+cselez..

2017. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nézegettem, találtam két kontrollert, de nem tudom hogy mi a különbség köztük, a drágább a jobb? Mi adja az árkülönbséget? Megéri a drágábbat venni? Ránézésre egyformák:

[link]

Vagy

[link]

2017. szept. 25. 18:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg az xbox one azt jelenti, hogy csak xbox-al kompatibilis? pcvel meg nem!
2017. szept. 25. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:
#4: A One-nak egy hajszálnyival jobbak a gombjai és az analóg karjai, de ennyi pénzért gondolkodás nélkül az 360-as verziót ajánlom.
2017. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!