Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Médiaboxon ha besorszámozom a...

Médiaboxon ha besorszámozom a kedvenceket, az általam adott szám kell, hogy megjelenjen a boxon, vagy az adás eredeti sorszáma?

Figyelt kérdés

Nemrég kötötték be a UPC-t, és szépen sorszámoztam a kedvenceket. Egy darabig rendben működött, ha nekem az X adó 4-esre került, akkor 4-est mutatott a box. Léptetni is tudtam és számgombbal is választani.

Egy-két napja feltűnt, hogy a szolgáltatói sorszámozást jelzi ki, pedig csak a kedvenc csatornákból választok.

Ráadásul a HD adások azóta ugyanolyan minőségűek csak, mint a hagyományos.

(A TV-n nincs HDMI csatlakozás, csak Scart. Elvileg ezzel nem is lehet HD minőséget elérni, de nekem mégis sokkal jobbnak tűnt korábban a kép-és hangminőség.

Különböző elosztókkal van összekötve a tévé, video, hifi, úgyhogy elég sokat variáltam, de ez eddig nem volt gond.

Egy-két napja kapcsoltam ki először éjszakára a boxot, és ugye ezután bekapcsoláskor bootol.

Most én vagyok a hülye és valamit összekavartam (előfordul, hogy a tévé gyári távirányítóját is használom), vagy a kikapcsolással függ össze, vagy tényleg van valami hiba?

Bocs, ha hülye a kérdés, de nem vagyok hozzáértő.



2018. jún. 16. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha még érvényes a kérdés, akkor írj rám és válaszolok a kérdéseidre.
2018. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!