Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Üdv a Kérdésem annyi lenne,...

Johny85 kérdése:

Üdv a Kérdésem annyi lenne, hogy a win 10 esetébe hogy lehet rendszer fileokat törölni. Pl. pagefile. Sys?

Figyelt kérdés
Windows 10,pagefile.sys,törlés

2018. jún. 17. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Te csak ne törölgess olyat, amiről fingod sincs, mi.
2018. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Külső rendszerrel. (Most gondolom jön a "Mi az a külső rendszer?" kérdés...)


Amúgy az elsőnek igaza van! Ne akarj olyasmit letörölni, amiről nem tudod, mi az. Az általad említett fájl egyébként kell a rendszernek, de lehet változtatni a méretén, ha értesz a winhez, viszont a win alap beállítása szerinti méret nem a véletlen műve. A win esetében a pagefile.sys méretét úgy optimális beállítani, hogy az a fizikai memória méretének cirka 120-150% -a legyen.

Ezt a meghajtó tulajdonság lapján lehet egyébként módosítani. Érdemes a rendszert is tároló meghajtón "tartani", bár van lehetőség más meghajtóra is beállítani...


Mi okból szeretnéd törölni?

2018. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

A regisztrációs adatbázisból kell 4 kulcsot törölni hozzá.

Futtatas: regedit

HKLM törlése

HKUsers törlése

Az összes Hkey törlése, és nem lesz szüksége a pagefile.sys-re.

2018. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Van fingom róla nagytudású.A fizikai memóriát pótolja ki.

és beállitotam mert sok helyet foglalt.

sőt a hiberfil.sys-et is letöröltem mert mi a f.-nak


meg egy két dolgot letöröltem 50gb szabaditotam fel

2018. jún. 18. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!