Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangkártyát érdemes...

Milyen hangkártyát érdemes vennem? A rendszer többi elemei lent!

Figyelt kérdés

Jelenleg alaplapi van. Alc 892-es.

Az erősítő Cambridge audio azur 540a, hangfalak Kef Q5. Profi 4mm kábelekkel. Szóval ilyen 10 maximum 12 ezer körül gondolkodom. 90%ban zenére kellene. Ha tudtok linkelhettek is. Használt is játszik,sőt!

A válaszokat előre is köszönöm!


2018. jún. 16. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

30e körül merem ajánlani az Audioquest DragonFly-t (szvsz a rendszered megérdemelné legalább ezt a kategóriát), de ha mindenképp 10k körül gondolkodsz, ebben a cikkben nézelődj:

[link]

2018. jún. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Használt piacon nézelődj szerintem ha ennyit akarsz csak rászánni. Talán egy Creative Sound Blaster 5.1 (telepíthető direkt 21.0-s rendszerhez) kapható annyiért. Volt olyanom mielőtt elkezdtem Dac-ot használni, szép hangja volt.
2018. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
* 2.0
2018. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Asus xonar ds 7.1? Most hozzá tudok jutni olcsón. Bolti ár feleért. Nem akarok több pénzt költeni már rá. Most vettem a kácsában 4mm lapos kce flw-40 es kábeleket banándugókkal. Egyszerűen az alaplapinál jobb hangot szeretnék kapni. Jelenleh készülnek a hangfaltüskék. Esetleg ha érdekel majd rakok fel képet a jövőhéten.
2018. jún. 17. 15:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Biztos jobb hangot kapsz vele mint az alaplapi hangkártyáról.

Hallgatod más forrásról is ezt a rendszert egyébként?

Mert ha nem akkor azért érdemes költeni egy jó hangkártyára, megérdemli, ha már kábelből is minőségit vettél, akkor ezen szerintem ne spórolj, mert igazából ha kábelből valami vettél volna 400 Ft/m-s német kábelt, meg mellé egy jobb hangkártyát, akkor jobb minőséget értél volna el mint egy fordítva.

2018. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Cd ről is hallgatok zenét. Nincs sok cd-m ez az igazság. Pc-n meg van Spotify Premium is és rengeteg flac zeném. A cd lehátszó elég fapados régi csak 16 bitet tud és úgyis szebb hangzást nyújt mint az alaplapi hangkártyám.
2018. jún. 17. 16:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor érdemes lenne beruháznod legalább egy ilyenre.

[link]

Megérdemli ez a rendszer. :)

Belső hangkártyáktól engem visszatartottak mikor vásároltam, állítólag hajlamosak felvenni a gép zaját.

2018. jún. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ő lett amit az utolsó linken küldtetek. Úton vagyok haza vele :D
2018. jún. 18. 15:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor jó szórakozást hozzá!
2018. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jó választás volt szerintem az eddigi pár óra alapján. Ég és föld szó szerint az alaplapihiz képest. Ügyes kis kezelőfelület könnyű kezelni. A távja ráadásul irányítja a spotifyt is illetve még a számítógépet is ki lehet vele kapcsolni. Kellemes meglepetés. A hangok meg mégjobban életre keltek. A mélyek főként. Pont annyit ad amennyit kell. De magas illetve közép téren is sokkal természetesebb hangokat kapok. Köszönöm szépen a segítséget!
2018. jún. 18. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!