Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van az hogy a monitorom...

Miért van az hogy a monitorom csak a gépem bekapcsolásakor/felébresztésekor kapcsol be?

Figyelt kérdés

Egy 2007es Samsung Syncmaster 920nw monitorom van. Mikor elakarom inditani a gépet akkor a monitor ledje csak villog h próbál bekapcsolni (nem azért villog mert alvó állapotban van) de addig nem indul el még a gépemet nem kapcsolom be másik gépnél mikor bekapcsolom a monitort akkor instant bekapcsol de csak az én gépemnél ahol integrált videókártya van (Intel HD 630 (2017es)) ott nem akar bekapcsolni azonnal. Próbáltam h kihúzom a VGA kábelt és ugy kapcsolom be a monitort és akkor jó. De ha bedugom a vga kábelt az alaplapi videókarira akkor kikapcsol a monitor (akkor is ha eddig be volt kapcsolva) mivel eltűnik a "Check Signal Cable" felirat a monitorrol és csak próbál bekapcsolni....

Már elég régi a monitor de hibátanul működik ezen a kis hibán kivűl. Pont ma cseréltem ki egy 1000 mikor farados 10voltos kondenzátort mert valszeg tönkrement mert púpos volt.

Mert előtte ha órákat vártam rá (akár másik gépnél) akkor se akart bekapcsolni.



2018. jún. 23. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez miért baj?

Nekem új korától ilyen a SyncMaster 971P. Ameddig nincs jel a DVI bemeneten, nincs kép, be sem kapcsol. Ha bekapcsolom a gépet, a BIOS képernyőt már látom, korábban meg amúgy sem ír ki semmit a gép.

2018. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen a bios kepernyot en is latom csak ezt masik gepnel nem igy csinalta. Meg ráadasul mostmar van benne alvo mod is ami a kondenzator csere elott nem volt benne. Eddig ha a gepet alvo allapotba raktam akkor ki irta h Check Signal Cable es nem tünt el mig kinem kapcsoltam.

Mostmar ha gepet alvo allapotba rakom akkor instant kikapcsol a monitor es villog a ledje mintha az is aludni a geppel egyutt es ez eddig nem ilyen volt. Nem zavar csak nem hiszem el hogy a monitorom “okosabb” lett....

2018. jún. 24. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!