Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Számítógépen melyik a legegysz...

Számítógépen melyik a legegyszerűbb és legjobb hangszínszabályzó program?

Figyelt kérdés

Történt a következő: egyik napról a másikra a számítógépem nem képes lejátszani a csatlakoztatott hangszóró mély hangjait, miközben ugyanaz a hangszóró tökéletesen szól telefonon. Nyilván nem olyan teljesítményben. Ötletem sincsen, hogyan oldjam meg a problémát, a csatlakozónak látszólag nincsen baja, rendesen be lehet dugni, a hangfal az telefoon működik és tudomásom szerint nem állítottam el semmit a gépen. Egy Lenovo ideapad 320-15ISK-ról van szó, win10 alatt, a hangszóró pedig Genius SW-2.1 375ös modell. Mi a franc baja lehet és hogyan oldjam meg?

Ja az pedig a másik probléma, hogy ha azt csinálom, hogy szól a zene a gépen, miközben be van dugva a hangszóró, aztán kihúzom majd visszadugom, akkor bárhogyan is variálom a kapcsolót meg a ki-be dugását a hangszórónak, az már nem szól a géphez csatlakoztatva, csak és kizárólag akkor, ha a lapost újraindítom. Ez is elég frusztráló probléma tud lenni. Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. jún. 23. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az még mindig nem világos, hogy jön ide a hangszínszabályzó...
2018. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert azt gyanítom, hogy szoftveresen van a laptopban a probléma. De a kommenteddel még mindig nem vagyok előrébb
2018. jún. 25. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a win 10 hibája...

Ha hangosítok egy csomó mèlyet levesz ez az új frissítés, míg előző verzióval nem volt baj.

Talán egy kis pultot ha veszel azzal jobb lesz, muziker.hu pl egy olyan weboldal, ahol találsz olcsón egy viszonylag jót...

2018. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ó ne már :( Ezt direkt csinálták, vagy csak hiba? Mert ha hiba akkor kivárok egy újabb frissítést
2018. jún. 29. 11:34
 5/7 anonim ***** válasza:

De azt nem gondolhatod komolyan, hogy keletkezik egy hiba, amit az okok kiderítése és elhárítása helyett, hangszínszabályzóval akarsz korrigálni.

Hangszínszabályzó lehet driverszintű, vagyis a "hangkártya" gyári tartozéka. Talán ezt a drivert kellene kijavítani, újratelepíteni egyébként is.

Vagy lehet alkalmazásszintű, például egy lejátszóprogramon belül, ami csak az adott programot befolyásolja.

Lehetséges harmadik variáció is a kettő között, de azt most nem tudom idézni / linkelni, nem is való csak haladóbb szintű felhasználóknak, akik viszont nem itt szoktak kérdezősködni.

2018. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Valahogy ezzel se lettem előrébb.


Szerintem az nyilvánvaló volt a kérdés leírásából, hogy nem egy adott lejátszóprogrammal van a gond.

2018. júl. 16. 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

"Valahogy ezzel se lettem előrébb."


Talán nem megy a szövegértelmezés, viszont jól megy az akadékoskodás. Írtam valamit a driverről, ha nem tűnt volna fel. Vagy akkor neked inkább egy számítógépszerviz javallott, ha nem érted, miről van szó.

2018. júl. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!