Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vennék egy thomson 55uc6306...

Vennék egy thomson 55uc6306 140cmes tvt es ugy akarnám megcsinalni a halozatot rajta hogy ne keljen rá kötni a kábel tv-t! Hanem ruterral menjen. Lehetseges ez? Mert ennek a tvnek nincs 100fog kabelnek helye.

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 03:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivan?
2018. jún. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van benne wifi, úgyhogy nem látom akadályát. A 100fog kabel-t nem értem.
2018. jún. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom ethernet akart lenni a másik, csak fogalma sincs, hogy mi mi.

Wifire is csatlakozik, ès kábellel is megoldható a net.

2018. jún. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én így fordítanám a kérdést: scart nincs a tévén, ezért a tévéadást hálózati kapcsolaton nézné (routeren keresztül).
2018. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Ha az okosfunkciók neked fontosak, én lebeszélnélek a Thomsonról. Borzalmas rossz a smart rendszere.

Nem tud képernyőtükrözést, egyáltalán. A telóról elvileg filmet tudsz lejátszani a távirányítóként is használható T-cast appjával, de az app saját beépített videólejátszóján át, ami botrányos kodekhiányban szenved, mkv-től és még több éves avi fájloktól is bexarik.

Az ilyen szoftveres gixerek után a tévé behülyül, elkezd minden okosfunkciót hibásan működtetni, csak egy tévé újraindítás segít.

Lassú mint a dög, hátlapi antennaaljzat kis kábelmozdítástól kitörik, ha maxra tekered egyszerre a fény- és hangerőt, kikapcsol és újraindul...

Ne.

Ne vedd meg.

Inkább kis hozzáspórolás és egy LG vagy Samsung.

Vagy elengeded a 4K-t és megveszel egy elfekvő készletes LG vagy Samsung fullHD-t ugyanennyiért.

2018. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!