Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik hangfal a jobb választá...

Melyik hangfal a jobb választás? Aktívval vagy passzívval járok jobban?

Figyelt kérdés

Zenehallgatás és filmnézésre lenne.

Aktívval vagy passzívval járok jobban?


[link]


[link]


2018. jún. 28. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
mindkettő aktív hangfal, és teljesen más kategóriák. Az egyik egy stúdiómonitor, a másik egy 5.1 rendszer, nem igazán lehet őket összehasonlítani. Annyit esetleg tudok mondani, hogy zenehallgatásra az Alesis jobb, filmezésre a Logitech, innentől neked kell döntened. Ja, és azt is vedd figyelembe, hogy az Alesis-ben egy kis, 5"-es mélynyomó van és nem valószínű, hogy valamirevaló basszust képes leadni, míg a Logitech rendszerben van egy külön mélynyomó, viszont az Alesis-nek (mivel stúdiómonitor) valszeg' sokkal egyenesebb a frekvenciamenete, magyarul sokkal élethűbben, minimális hangszínezéssel szólal meg és szinte biztos, hogy ez a Logitech-ről nem mondható el.
2018. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2018. jún. 28. 22:20
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha én mind a kettöre használnám? Melyik lenne jobb választás?
2018. jún. 28. 22:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak ezek közül lehetne választani, én a monitort választanám, de amúgy egyiket sem, mert sosem vennék aktív hangfalat.

Amit én mondani tudok, hogy ugyanúgy lehet összeállítani multimédia rendszert is, mint audiot, erre való házmiozi erősítővel passzív hangfalhoz, amivel mindenképpen jobban jársz hangminőség szempontjából, és több lehetőséget is ad. Mondjuk többe is kerül. Kivéve, ha nyitott vagy a használtra.

2018. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!