Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ford mondeo mk4,2009, titanium...

Ford mondeo mk4,2009, titanium nem fogadja el a pendriveot, nem lehet mp3 zenét lejátszani így, de az fm transzmittek frekvenciáját sem találja az rádió?

Figyelt kérdés

SEMMI mód nem boldogulok a zenével. Az USB nem hajlandó elfogadni egy pendriveot sem, 6 különfélét próbáltam, mind " not supported"... Így a már mások által javasolt frissítést sem lehet feltölteni.

Vettem egy fm transzmittert, ( szivargyújtóba dugható, mp3 lejátszásra jó, úgy, hogy a beépített rádióóval meg kell keresni a frekvenciáját, mint egy rádióadónak) de a beépített szipi-szupi, nagyképernyős izé a kocsiban egyszerűen átszalad a beállított frekvenciáján... A cd játszó pedig mp3-at nem, csak sima zene cd-t játszik le. megőrjít. hogyan tudom használni ?? Megy vlhogy az mp3? az sd kártyán csak a navi megy, ugye?

Biztos az én szegénységi bizonyítványom, de nem boldogulok.Vlk tud segíteni? Ford fórumon sincsenek válaszok... :(

Nagyon köszönöm


2018. júl. 1. 18:41
 1/2 anonim válasza:
Nincsen manual a kocsihoz? Formázd a számítógépeden fat32-re a pendrivet
2018. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, azon túl voltam. Úgy néz ki, vlm kontakt hiba a pendrive fogaó állomásnál, mert volt egy pen, amit 10 kísérletből 2x elindított...
2018. júl. 25. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!