Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki felismeri a dalt a...

Valaki felismeri a dalt a leírtak alapján?

Figyelt kérdés
2009- 2010 környékén agyonjátszották a rádiók. Ha jól emlékszem spanyol volt, egy nő énekli, egyébként feldolgozás. Mindenhol kerestem már szerintem, de nem találom... Köszi a segítséget! :)

2013. febr. 3. 19:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Talán ez? Nelly Furtado- Manos al aire


Itt egy link:

http://www.youtube.com/watch?v=n5c3tfvp4Lc


Bár szerintem ez nem feldolgozás, és a 2009-2010-ben sem vagyok biztos, de ez jutott hirtelenjében eszembe. Ha nem jó, akkor bocsi!

2013. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, de köszönöm a gyors választ :))
2013. febr. 3. 20:02
 3/19 anonim ***** válasza:
2013. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez sem :/ Az eredeti dalt egy eléggé öreg nő énekli, mély hangja van... Kezdem azt hinni, hogy csak álmodtam erről a dalról :D
2013. febr. 3. 20:23
 5/19 anonim válasza:
Nem tudsz semmiféle több infót róla? Egy sort, pár szót, valamit.... az, h. agyonjátszották a rádiók és talán spanyol volt, elég kevés.
2013. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy öreg azért, mert mély hangja van, hallottad már pl. Gabriela Spanicot énekelni?


Egyébként túl sok spanyol számot nem játszanak a rádiók, tehát eleve eléggé szűk a kör, a női előadóknál meg legfeljebb Shakira, Gloria Estefan, esetleg még Paulina Rubio jöhet szóba, aztán ennyi. Meg attól is függ, milyen rádiókra gondolsz (a kisebb helyi rádiók elég sokféle zenét játszanak, a Gazdasági Rádió is szokott sok latin zenét játszani, de a nagyobb kereskedelmi rádiók nem igazán).

2013. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De az eredeti énekes biztos h öreg... hogy a feldolgozás is az ő hangjával megy... szerintem nem... az egész szám kb ugyanannak az ismétléséből állt... tényleg nem tudok többet. Itt van a dallam a fejemben és dúdolom, de mivel nem angol, vagy vmilyen számomra érthetőbb nyelv, így még egy szót sem tudnék kiragadni belőle...
2013. febr. 6. 20:01
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát így elég nehéz...Biztos nem jut eszedbe semmi akár kiejtés szerint írva??Nagyon híres a Bésame mucho pl.
2013. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Itt a link ő elég idős,és mély a hangja:

[link]

2013. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez sem az sajnos :((( Nem tudom mit mondhatnék róla ... Már egy spanyol ismerősömtől is kérdeztem, annyi nőt felsorolt de egy sem az volt... Lehet h portugál? pff...
2013. febr. 8. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!