Surface 3 vagy Surface Pro?

Figyelt kérdés

Abban a helyzetben vagyok, hogy kéne egy táblagép, ezeket néztem ki magamnak:


[link]


[link]


Az utóbbi a következő szempontok alapján lenne jobb nekem:

-Több RAM

-Intel Atom helyett Core i5 proci

-Adnak hozzá tollat


Felhasználás:

Szöveg- és prezentációszerkesztés, alacsony szintű videó- és képszerkesztés + Netezés, YouTube, Twitter.

A tárhely jelen esetben mindegy, mert nekem sem a 64, sem a 128GB Nem elég (lesz hozzá 1TB külső HDD)


Amúgy versenyben van még az iPad Air is, de számomra az kicsit túl korlátozott, mert nem tudok hozzá iPhone-t csatlakoztatni, és a külső tárhelynek sem barátja az alma.

Melyik érné meg legjobban szerintetek?



2018. júl. 2. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ipad 2018, de ha nincs rá pénzed akkor egy iPad Air 2 is jó vétel
2018. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Legközelebb kérlek olvasd el és értelmezd a szöveget.

A lehetséges eszközökben nem szerepel az iPad Air 2

2018. júl. 3. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Minek ilyen régi hulladék? Meg ipad air?wtf már nem is emlékszem mikor vettem annyira régi:D


De ha csak ezek közül lehet választani akkor legyen a surface pro.

2018. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy ipad air 2 t miért nem opció, ha szaabd tudni? :) Majdnem annyi mint egy air
2018. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az Air 2 azért nem opció, mert amennyiért 32GB-os Air 1-et kapok, annyiért az előbbiből csak 16GB-os van. Így viszont nem tudnék rajta több képet tárolni, mint a 16GB-os 5s-emen. De ahogy fent írtam, elsősorban a Surface lenne nekem megfelelő, az iPad csak arra az esetre, ha nagyon nincs más választás.
2018. júl. 3. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!