Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mitől melegedhet? Mi lehet a...

Mitől melegedhet? Mi lehet a gond vele, ha eddig nem főtt meg akk ezutánsem fog?

Figyelt kérdés

Van 1 yamaha stereo erősítőm bekapcsolás után kb10perccel már meleg a teteje a hűtőborda fölött.(min. volumenen)

Ha hajtom egy kicsit akk folyamatosan melegszik,nem tudom mióta csak 1 hete vettem észre.

Nem poros már néztem,de azért lefújtam a panelt+hűtőbordát sűrített levegővel.

valaki segítsen


2010. jún. 17. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Az összes erősítő melegszik, főleg nyáron... elméletileg baja nem lesz, de ha félted, vegyél egy 12 centis ventit valami pc boltban, vágd le egy mobiltöltő végét, tekerd össze a kettőt, és dugd be az erősítő hátuljába (az elvileg akkor ad áramot ha be van kapcsolva ugye) így van hűtésed hozzá :)
2010. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mindegy milyen mobil töltö?

Am köszi a választ.

2010. jún. 17. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
A melegedés akkor baj ha a hűtőborda 70 fok főlé melegszik
2010. jún. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mind 5-6V-os.. de mint mondottam ez csak akkor kell, ha félted, mint az előttem levő is mondotta bírják ezek a meleget...
2010. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel tudom megmérni h hány fokon jár?ja és hogyan?
2010. jún. 17. 18:20
 6/8 anonim ***** válasza:
hőmérővel... ha nincs infrás (gondolom nincs) akkor leveszed a tetejét és bedugsz egyet a bordák közé ami mér 70+ fokot
2010. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszöntem és ha netalán 70fok fölött lesz akk mit kell cserélni az erősítőben vagy semmit????
2010. jún. 17. 18:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne tegyél rá ventillátort!


Egy rendes A osztályú erősítő így melegszik.

Szóval ha ez egy komoly, mnőségi cucc, akkor ez természetes.


Ha zavar, cseréld el, add el.

Egy ilyen kb 40W-os erősítő felvesz 200-250 wattot is, amit elfűt.

Ha hűtöd, azzal csak azt érnéd el hogy többet fogysztana.

2010. jún. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!