Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Normális hogy be tudom nyomni...

Normális hogy be tudom nyomni a tv képernyőjét?

Figyelt kérdés

Elsőre hülyén hangozhat,nem unalomból nyomkodom ,csak törölgettem és észrevettem,hogy a bal alsó sarkán be lehet nyomni,de csak ott. Ha benyomom világosabb lesz a kép azon a részen. A bal oldal annyival másabb mint a jobb,hogy bal oldalon vannak az usb helyek,talán azért olyan? Nem lett dobálva a Tv meg semmi,nem sérülhetett meg.

Igazából nem befolyásol semmit,csak érdekel ,hogy ez miért lehet...



2018. júl. 3. 18:53
 1/5 anonim válasza:

Minden lapos tv,monitornak érzékeny a képernyője

(Spórolnak a gyártók)

2018. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De miert csak az egyik oldalon sporolnak?:D
2018. júl. 3. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez csak a befoglaló keret igénytelensége, gyártási hanyagsága. Sok LCD-t szedek szét, a LED háttérvilágítások javítása során, bár ennyire azért nem szokott rosszul befeküdni, de főleg a török Vestel alapú (Orion stb.) TV-kél lazább a külső káva.

Eleve a minél vékonyabb káva (vagy csak a spórolás érdekében is) gyakran elmarad a kijelző belső rögzítőkerete. Helyette csak a készülék külső kávája tartja meg az LCD-t. Innen kezdve a gyártási precizitáson múlik, hogy milyen stabilan oldják meg.

Egyébként sok Vestel kijelzőben kiváló LG LCD van, amihez a Vestel csak a háttérvilágítást szereli hozzá és annak hátán már Vestel típusszám szerepel. Vagyis semmi nem utal rá, hogy az LG-től vették az LCD-t, a T-con panellel együtt, csak szakmabelieknek tűnik fel esetleg.

2018. júl. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi,amugy vekonykeretes lg tv
2018. júl. 4. 09:18
 5/5 anonim válasza:
Csóró banda
2018. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!