Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ilyen kell legyen a Driving...

Ilyen kell legyen a Driving Force GT-m, vagy valamit rosszul állítottam be?

Figyelt kérdés
Vettem használtan egy Logitech Driving Force GT-t. Minden működik,kalibrálásnál körbeforog teljesen stb. Viszont szimulátor játékokban,ahol finom,apró kormányzások vannak feltűnt egy olyan dolog,hogy olyan mintha egy kicsit darabosan forogna középen,ha nagyon finom mozdulatokkal tekerem. Tehát ha egyenesen megyek és piciket tekerek jobbra vagy balra,akkor nem forog simán. Ez az első ilyen kormányom,szóval nem tudom,hogy ez ilyen kell legyen?

2018. júl. 4. 22:58
 1/1 LogRol válasza:
Nekem is egy ilyen kormányom van, nem tűnt fel nekem ilyen, szóval lehet van vmi gond.
2018. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!