Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meghibásodott videókártyaport?

Meghibásodott videókártyaport?

Figyelt kérdés

A monitoromon még VGA csatlakozó van de a videókártyámon már csak HDMI,Displayport és DVI.

Régebben volt egy HDMI VGA átalakítóm működött egy ideig de tegnap valamitől tönkrement legalábbis nem adott többet képet.

Ma vettem szintén egy HDMI VGA átalakítót bekötöttem de nem működik... lehetséges, hogy a videokártyán ment tönkre a HDMI port ?

Másik gépen is kipróbáltam szintén nincs kép.. vagy lehet, hogy rossz az átalakító ?



2018. júl. 9. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Aktív átalakítót használtál?

Pl.:

[link]

2018. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyenem van csak nem külön kábellel hanem egybe van az eggyik vége a VGA a másik vége a HDMI
2018. júl. 9. 15:59
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez az konkrétan.

[link]

2018. júl. 9. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha másik gépen is kipróbáltad mindkét átalakítót, akkor kicsi az esélye hogy mindkettő hibás.

Sőt, így annak a valószínűsége is kicsi, hogy mindkét gép HDMI portja elszállt.

Lehet, hogy a monitorod (vagy annak a csatlakozója) hibásodott meg. Ezt kellene még letesztelned.

2018. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül jó lett a monitornak sikerült kalibrálnia vagy nem tudom a lényeg, hogy jó lett.
2018. júl. 9. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!