Beats by Dr. Dre Studio, hallottatok valamit felőle? Nagyon drága, media marktban 96 ezer forint, vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon jó fejhallgatók, de 40ezer forint kb a márkanév.. ezt levonod és abból a pénzből olyan sennheiser vagy akg stúdió fejhallgatót veszel, hogy megszólal (az olcsó is megszólal de érted :D )
2010. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 endre977 válasza:
Valóban sokat fizetsz a névért. főleg azért mert a gyártó csillagászati árakat költött a marketingre(aminek lényege hogy minden hírességnek (LMFAO,eminem,soulja boy, david guetta,stb.) beats fejese van. Egyébként marha jó fejhallgató tényleg felsőkategóriás minőség. Én tervezem hogy veszek de én biztosan angliában fogom ahol csak 60 ezer forint.(az az alatti áron felkínált példányok 100% hamisítványok) A lényeg hogy nem szabad media marktban venni :D remélem segítettem.
2011. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Media Martktba a Solo 55k iStyleban 60 Media Marktban tényleg kamu???
2011. szept. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!