Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Orion led tv-t így meglehet...

Orion led tv-t így meglehet tisztítani?

Figyelt kérdés
Úgy akarom. , hogy vizes ronggyal letörlök ey részt , majd azonnal egy száraz ronggyal letörlöm , és így végig az egészet. Ez így jó lenne?

2018. júl. 21. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem.


vegyél képernyő tisztítót és a rongyra fújd, ne a képernyőre. Ezzel lehet elérni, hogy ne legyen foltos.

2018. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

TV-szervizembe került egyszer olyan LCD, ami füstös helyiségben üzemelt (kályhafűtés) vagy talán dohányoztak is rá. Lényeg, hogy mocskos volt, én meg véletlenül beletöröltem. Ettől persze durván szétkenődött, foltos lett.

Innen kezdve kénytelen voltam lemosni az egészet.

Fektetett állapotban, vizes ronggyal, törlőpapírral, persze ilyenkor vigyázni kell, hogy a szegély alá egy csepp víz sem mehet. Addig mostam, míg ragyogott, ahogy kell.

2018. júl. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha led-tévére volt pénzed, akkor ne akard megspórolni azt a pár száz forintot a képernyőtisztítóra...
2018. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem árt azért gondolkodni is néha, képernyőtisztítók lényegi összetevője az izopropil alkohol.
2018. júl. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TamasB14 válasza:
Vízzel nem ajánlatos letörölni, de ha nincs más én is azzal szoktam. Csak a lényeg, hogy puha rongyot használj. És igen szerintem is az arra való tisztítók a jobbak rá.
2018. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!