Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a probléma a laptopom...

Bot69 kérdése:

Mi lehet a probléma a laptopommal?

Figyelt kérdés
van egy laptopom (intel core i5-5200U CPU 2 ghz, 4 gb ram, win 10 64bit) és vannak játékok amik igen ramatyul mennek (minecraft split screenbe laggol, team fortress 2 is néha néha befagyogat vagy laggol) pedig a gta 5-öt viszi. Mi lehet a probléma és hogyan tudnám kiküszöbölni?

2018. júl. 29. 23:46
 1/5 anonim válasza:
nem megyünk semmire azzal, hogy leírod az alap sepcet. egy típust mondj már pls
2018. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ne haragudj kérdésemért (nem értek annyira hozzá, bár ezt gondolom sejtetted) de hol tudom megnézni?
2018. júl. 30. 15:37
 3/5 A kérdező kommentje:
most perpill annyit tudok hogy dell (de ez gondolom nem segít)
2018. júl. 30. 15:38
 4/5 anonim válasza:
alján valahol ott kell lennie, vagy a billentyűzet körül egy matricán (ha az megvan.).
2018. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát az ilyenek általában neccesek :/ nekem szerveren majdnem 50-60 fps el játszok ha vannak kb 16-an a szerón tf-en minecraft-ban szerveren full fps-em van de gta-ából nekem csak a san andreast futtatja mert nincs az 5-höz jó procim és videó kártyám.Próbáld meg újratelepíteni a minecraftot ill. a tf-et és írj privátba vagy ide hogy milyen lett
2018. júl. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!