Monitor mint TV megoldható?

Figyelt kérdés
Van egy monitorom aimt szeretnék TV ként használni csak VGA csatlakozó van rajta... ésvan egy beltéri egységem aminek scart kimenetele van megtudom ezt oldani valahogy? Találtam vaterán átalakítót de az fordítva működik , esetleg azt használhatnám erre is? [link]
2010. jún. 19. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdező: sodessyon(8) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt euro-elektronic! Én egy scaart kimenettel rendelkező beltéri egységről jövő videójelet szeretnék vga bemenetes monitoron megjeleníteni. Nem értek a dolog technikai hátteréhez. Van erre lehetőség? Ha igen, lehet önnél ilyen kábelt, ill. átalakítót vásárolni? Köszönettel! - sodessyon



válasz Tisztelt sodessyon! Sajnálom, de ez nem megoldható, és ez nem kábel kérdése. - euro-elektronic

2010. jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen analóg-digitális jelátalakító kell hozzá. Idehaza is lehet kapni, olyan 30 ezer körül van az ára.
2010. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

19:25


A tv analóg. A VGA analóg. Hova kell a digitális átalakító?

2010. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

19:25


Ja, és amit belinkeltem az 12 ezerbe fáj. Miért is kell 30 ezres cucc helyette?

2010. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!