Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megoldható nálam az ATI...

Megoldható nálam az ATI Eyefinity? (két monitor, mintha egy lenne)

Figyelt kérdés
Hello! Van egy Asus HD5850-em és egy Samsung P2470H 24" full HD monitorral használom.Megnyilt egy lehetőség hogy tudnék olcsobban szerezni még egy ilyen monitort és gondoltam hely is lenne az asztalon miért is ne.De viszont ez csak akkor lenne aktuális ha a két monitor 1 képet adna minimum a játékoknál.Megoldható ez a felállás ? A válaszokat előre is köszönöm!
2010. okt. 23. 10:56
 1/2 treffhetes válasza:
a 2 (vagy több) monitor - 1 képernyő az nem gond, de amennyire tudom,a játékok (meg a mindenféle egyéb teljes képernyős alkalmazások is) maradnak 1 képernyőn az alapértelmezett monitoron. szóval ha jól értettem, nem oldható meg, de igazából én nem annyira értek hozzá, csak amiket eddig olvastam, azokból ezt vettem ki.
2010. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

hello

szerinttem megoldható valahogy bíztos (ha nem máshogy akk valami kis kiegyészítővel)

nem nagyon értek hozzá de néztem róla egy videot és szerintem 2 monitoron nem valami jó lehet mert pont a közepén húzódna a két monitor közötti rész :S

de szerintem nézd meg a videó kártyád útmutatójában

mert ot leírják hogy mit lehet csinálni a kártyádhoz (pl az enyémhez hídalást)

ötleteket tudnék mondani hogy hogy lehetne megcsinálni, de azok csak tippek lennének

de ha nem sikerőlne akk ha van az alaplapodba videókártya akk oda kösd be a másik monitort és akk ott majd tudsz akkor valami kis extrát csinálni :P

de amúgy játékokat is tudsz játszani több képernyőn (amit eddig láttam hogy egyszerre 6on) http://www.youtube.com/watch?v=KctQLpiQrEo

hát ez eléggé öszeviszaság amit írtam de nem baj, remélem sikerül valamit kibogóznod belöle

2010. nov. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!