Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 5. generációs iPad-hez milyen...

5. generációs iPad-hez milyen érintő tollat vegyek?

Figyelt kérdés

Azt olvastam,hogy az Apple Pencil nem kompatibilis vele.

Akármilyen univerzális kétoldalú bumszli fejű valamit nem szeretnék.

Digitális rajzoláshoz lenne szükséges.

Sajnos eddig 15000 forintokért láttam,gondolom azok olyasmi jellegűek,mint az Apple-é. Nekem megfelelne egy olyan,aminek simán egy pici pötty vagy ceruzaszerű vége van,de olyan 1500-3500 forintig vagy hasonló árú.

Ilyet viszont sehol sem találok. Valaki tudna segíteni?



2018. aug. 2. 03:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kapsz hozzá normálisat, ezért jött most ki a pencil támogatottságú 2018-as modell.
2018. aug. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs olcsóbban. Vannak ugyan vékony hegyűek, kínai cuccok, de nem jók.
2018. aug. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Arra nincsen lehetőségem,hogy azt beszerezzem,így is ajándékként kaptam ezt a készüléket,aztán elhatároztam,hogy akkor ezen rajzolok,képeket szerkesztek az oldalamra stb.

#2 Akkor össze kell kuporgatnom pár susogóst... :/ És honnan tudom,hogy kompatibilisak-e vele?

2018. aug. 2. 13:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Megnézed, hogy milyen az Ipad érintője:rezisztív vagy kapacitív és olyan tollat veszel hozzá.
2018. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4 Köszi!

(Elég noob vagyok... :D )

2018. aug. 2. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!