LevyD kérdése:

Üdv. Vettem egy x96 mini 2G/16G készüléket és a Kodi player sűrűn lefagy. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Letöltöttem rá a magyar nyelvű kodit és kiegészítő tárolóhelyet az MSREPO-t és az exo shar kiegészítőt telepítettem rá. Ezt szoktam használni filmek nézésére. Általában film közben újra indul a készülék és újraindulás után 10mp lefagy. Áramtalanítani kell a tv boxot, hogy újra bejöjjön. Valaki tudja esetleg mi lehet a baja?

#kikapcsolás #lefagyás #újraindulás #box #TV #Kodi #X 96 #2G/16G #x96mini #x96
2018. aug. 5. 10:19
 1/4 anonim válasza:

Gyárilag hibás vidd vissza itt egy link:

[link]


Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2018. aug. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cseréld le az Androidot CoreELEC-re. Figyeld a melegedést, ilyen időben gyakran okoz fagyást.
2018. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A hűtéyssel nincs gond mert egy kis ventilátor hűti. Nem melegszik. Fogalmam sincs hogy kell lecserélni az androidot :) de viszont ha pl youtubezok akkor nem fagy le vagy ha böngészek.
2018. aug. 6. 08:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt olvass: [link]


Zanzásítva:

Szerzel egy gyors mikroSD kártyát. Legalább 2GB, de a több jobb.

Letöltöd a CoreELEC imagek közül a processzorod szerintit. ( [link]

Felírod az SD kártyára (Rufus vagy Win32 Diskimager)

A kész kártya Device Tree könyvtárából a gyökérkönyvtárba másolod a lejátszó tipusának megfelelő gxl_p281_2g.dtb fájlt. Átnevezed dtb.img névre.

Bootolsz a kártyáról. (Legegyszerűbb, ha másolsz rá egy tetszőleges xxxx.zip fájlt a kártyára, majd az Android frissítéskezelőnek megmutatod, mint update fájlt.)

Vársz, míg kész.


Ezek után, lesz egy CoreELEC a kártyán friss és stabil Kodi verzióval, és az Android megmarad a belső tárhelyen. Az Andoid indítható, ha kiveszed a kártyát vagy kiválasztod a Restart from internal pontot a kikapcsolásnál.

2018. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!