Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen készüléket vegyek?

Milyen készüléket vegyek?

Figyelt kérdés
Mondanátok olyan olcsó telefont vagy tabot ami támogatja az adobe flash playert, ne legyen gyenge ne akadozzon rajta semmi?

2013. nov. 3. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy nem akad rajta semmi, olyan androidon nincsen, hátmég az olcsóbak között. Ha jól tudom, az android nem támogatja a flasht, de ez nem biztos. Egyáltalán, nálad mi az olcsó? Szerintem 50000 alatt se tabot se telefont nem érdemes venni, tehát én azt tekintem olcsónak, ami 50000 körül van. Telefonban xperia l, tabletben asus memo pad hd 7 a legolcsóbb, amit érdemes megvenni. Ha ezek nem férnek bele, jobb ha nem veszel olcsóbbat. Dps-sel, akai-val vagy más hányadékkal ne próbálkozz, inkább vegyél egy nyomógombos nokiát, az legalább működni fog.
2013. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Frissítés már nincs, android 4.0 óta nem támogatott a flash, de igazából ha archívumból letöltöd az applikációt, akkor szinte biztos, hogy 4.1, 4.2 alatt is menni fog.
2013. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!