Xbox One-al hogy lehet 2 embernek játszania?

Figyelt kérdés

MOst van először konzolom. Ezelőtt nem volt.

Szűk egy éve van meg, de még csak egyedül jétszottam vele.

Havernak szintén van Egy ONE S. Akartunk ketten játszani az ő konzolján, de az Én kontrollerem nem reagált.

Bekapcsoltam, de csak villogott a bekapcsológomb, aztán egy idő után kikapcsolt.

Hogy lehet egy gépen 2 karral játszani ?



2018. aug. 5. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Oneom meg nemvolt,de 360on tarsitani kell a kontrollert a konzollal,lehetseges ,hogy Oneon is.
2018. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van rajta párosító gomb, de a legygszerűbb: fogtok egy microusub kábelt, és bedugjátok az xboxba a kontrollert. 10 mp-ig rajtahagyjátok, amikor már nem villog az xbox jel a kontrolleren, lehúzhatod, működni fog.
2018. aug. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így lehet párosítani kábel nélkül. Ha hazamész valószínűleg vissza kell párosítani a saját gépedhez. Azért van így hogy ha közel lennének egymáshoz konzolok pl panelban akkor ne irányítsátok egymásét véletlenül... vagy szándékosan.

[link]


Akár 8 joyt is lehet párosítani egyszerre. Sajnos manapság már nem sok játék támogatja a közös játékot egy konzolon, mert a multi annyira elterjedt.

2018. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !
2018. aug. 9. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!