Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit kell csinálni a telefonnal?

Mit kell csinálni a telefonnal?

Figyelt kérdés
Azt kérte a telefon, hogy új szoftverfrissítés elérhető. Rányomtam az Igen gombra. Újraindult, kiírta, hogy szoftverfrissítés telepítése, elment 50%-ig, és lemerült. Feltettem töltőre a telefont, majd amikor 100%-on volt, levettem a töltőről. Bekapcsolom, megjelenik egy android bábu, ami el van fektetve, ki van a hasa nyitva, és kibújik egy piros háromszög. Mit csináljak?

#telefon #hiba #Android #bábu #fekszik a hasa
2018. aug. 6. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Frissítést csak feltöltött készülékkel és hálózat közelében szabad!

Megsérült az operációs rendszer. Ha nem értesz hozzá akkor szerviz.

2018. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megnyomtam a hangerő le és a bekapcsoló gombot. Megkérdezte, hogy Reset factory data? Rámentem a yes-re. Bejött az LG logo, és nem ment tovább.
2018. aug. 6. 11:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát.... Ez bonyolult.

Ujra kellene flashelni a rendszert, illetve, talán egy chache + dalvik tisztitás segithet. ha nem, akkor ez egy relativ bonyolult dolog lesz, szervizzel jársz a legjobban (bár othon is megoldhato)

2018. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Újraflasheltem. 1. Feltöltött akkumulátorral kezdtem.
2018. aug. 6. 12:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Namost, akkor mit csináltál, és mint nem?

Eddig csak visszaállitásrol volt szó, nem ujraflesshelésröl.

2018. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült!
2018. aug. 6. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!