Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung HW-K450 subwoofer nem...

Samsung HW-K450 subwoofer nem működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Vettem a címben is leírt hangprojectort.

HDMI arc alapján van bekötve bár optikaival se volt jobb. A helyzet az hogy a subwoofer nem müködik. nincs hangja. Kék led van ami állandó kék leddel világit ami ugye annak a jele hogy a kapcsolat létrejött. A leírás alapján sikeresen megcsináltam amit kell de továbbra sincs hang. Mi lehet a probléma?


2018. aug. 8. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mihez van kötve mi? Min világít kék led?
2018. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

LG 55LJ625V TV + samsung hw-k450


Az lg tv-vel összevan kötve hdmi segítségével.

Amibe bedugtam: TV: HDMI ARC

hangprojector: hdmi out (tv arc)


ha a soundbaron beállitom a hdmit nincs hang de ha d.in-re állitom akkor átkapcsol tv arc módba.

ugyan ez optika esetén csak akkor nem tv arc lesz hanem tv akármi.


a soundbar szól probléma nélkül, a subwooferből egy deka hang sincs.


A soundbar és a subwoofer automatikusan kapcsolódik, ha ez sikerül akkor a ubwoofer kék leddel világit, ha piros vagy folyamatosan villog akkor szar de nekem jó. megcsináltam a manuális csatlakoztatás ahogy benne van a leírásban de úgy se lett jó.

2018. aug. 8. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Csere lesz nagyon nagy eséllyel.
2018. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!