Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Szerintetek ez gagyi megoldás?

Autómban van hangrendszer, de már nem működik rendesen. Recsegnek a hangfalak, a fejegység nem mindég működik.

Arra gondoltam, hogy veszek egy jbl bluetooth- os hangszórót. 30 ezer forintosat. És azt használnám autóba.

Szerintetek ez nem gagyi megoldás?

Ni cs kedvem utána járni hogy pontosan mekkora hány ohm os hány wattos bla bla.

Keress kérdéseket hasonló témákban: hangfal, hangszóró, autó, hang

2018. aug. 11. 19:39  Privát üzenet  

A válaszok
Teszteket nézz, nem a JBL a jó vétel ebben az ársávban.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. aug. 11. 23:34 Privát üzenet
Kiderülne, hogy egy hibás hangszóró recseg, az is jó poén lenne bla bla.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. aug. 12. 09:04 Privát üzenet
Recsegnek a hangfalak ? Hm autóban..esetleg hangszórókra gondolsz valójában. A fejegység nem mindig működik...akkor annak cseréjével kell kezdeni, majd új hangszórókat lehetőség szerint első hangszóró szettet vásárolni, majd később 1 aktív subládával megtámogatni azt. Semmiképp nem tartom jó ötletnek a bluetooth féle megoldást. Pioneer MVH-S100UBG , Pioneer MVH-S100UB attól függően mi a fontos neked. Hangszóró már elég autóspecifikus dolog mélysége sem mindegy én az autohificity-t tudom ajánlani biztos segítenek.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. aug. 13. 13:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A gépem random időben elindul és néha le is áll. Mi okozhatja ezt és mi lehet a megoldás?
Vettem, egy fejhallgatót, most fura hangja van, megoldás?
Vettem egy laptopot és amikor ráakarok kapcsolodni a wifire valamilyen security key-t kér, van erre megoldás? a laptol rossz?
Zte zxhn h368n nem ad wifi hálózatot, megoldás?
Egy 240x240-es ágyat szeretnék körberakni hangszórókkal, hangfalakkal. JBL vezeték nélkülikre gondoltam (4 vagy 3), össze lehet őket kötni, esetleg valami jobb megoldás?
A PC minden bekapcsolás elején egy fekete hátterű betűs és számos rész fogad, miután megnyomom az "ESC" gombot kiírja hogy "network boot canceled by keystroke". Nincs rá megoldás...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!