Játékra Laptop?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Laptopot szeretnék vásárolni kb. 250E forintig játékra mivel egy PC nem férne el a szobámban. eddig a Lenovo Legion Y520akat néztem de állítólag nem jók. Szóval a segítségeteke kérném!

2018. aug. 14. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha valahogy helyet szorítanál annak a PC-nek, mert 250-ből már egész értelmeset össze lehet rakni.

De ha semmiképp nem megy, akkor egy ilyesmit ajánlok: [link]

2018. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ha átpakolom az asztalom akkor hely lenne, de monitorom és perifériám sincs egy pc-hez.
2018. aug. 14. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Tessék, veszel mondjuk egy ilyet: [link]

Monitor: [link]

Billentyű: [link]

Egér: [link]

Az i3 proci ne tévesszen meg, itt egy userbenchmark a linkelt laptop procija vs az i3, ugyanis az i5 hiába 4 GHz, a laptopgyártók lekorlátozzák az energiahatékonyság érdekében: [link]

Plusz egy laptoppal több baj van, nehezebb javítani, takarítani, cserélni meg szinte semmit nem lehet benne.

A laptop videokártyája vs. a gép videokártyája (játéknál ez a legfontosabb): [link]

Úgyhogy szerintem gépet vegyél.

2018. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Kérlek, ne!!!! Hidd el, pórul jársz. Talán 1-2 évig elleszel vele, de csak TALÁN. Az alkatrészeket nem, vagy csak nagyon nehezen és drágán tudod cserélni. Szoríts helyet a PC-nek, bontsd ki a falat, mit tudom én, de a laptopot felejtsd el, akármennyire is csábító. Gyengék, melegszenek. Ilyenkor nyáron simán "megfőnek, aztán nem fogja leadni a maximális teljesítményt és máris laggolni kezd a játék. Kell ez neked? Sérülékenyek, drágák, stb. nem jók játékra.
2018. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!