Xbox 14 napos live gold probléma. Valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy 2 éve vásároltam egy Xbox One konzolt amihez adtak egy 14 napos live gold-ot. Ezt most aktiválni szeretném, de a következőt írja ki: Ezt a cikket nem lehet a választott nyelven beszerezni. Módosítsa a nyelvi régióját a Beállításokban, vagy nyissa meg a microsoft.com//redeem oldalt. Ha megnyitom az oldalt ugyan oda dob és ugyan úgy kiírja a fenti szöveget. A konzolt Magyarországon vásároltam a bejelentkezésnél is azt adtam meg hogy Magyarországon vagyok. A papíron amin a kód van csak annyit írnak hogy made in USA ezért megpróbáltam a régiót amerikára változtatni, de így se fogadta el. Valaki tudna segíteni? A válaszokat előre is köszönöm! :)


2018. aug. 15. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 2 eve vasaroltad szerintem siman lehet ,hogy lejart.
2018. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, de azért továbbra is várom a lehetséges megoldásokat. :)
2018. aug. 16. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!