Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mekkora tárhelyű Xbox One S-t...

Mekkora tárhelyű Xbox One S-t vegyek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni Xbox One S készüléket, de nem tudom, hogy az ötszáz gb-set, vagy az egy Tb-osat válasszam. Nem szeretnék sok játékot telepíteni rá,inkább a Just dancehez hasonló berakom és játszhatom típusúakat hasznáná rajta. De viszont nem tudom, hogy lehet-e bővíteni külső merevlemezzel, illetve, hogy mennyire elég az a majdnem fél TB. Mit ajánlatok? Az egy terra megéri kicsit többért mint a kistesója? Válaszokat előre is köszönöm!

( előre is elnézést kérek a konzolokhoz nem értésemért, ha esetleg valami baromságot írtam le,vagy írok le a továbbiakban)



2018. aug. 16. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak Cd-s jatekokkal akarsz jatszani akkor is kellene a tarhely ,ha hosszabb tavra tervezel. Ha csak a Just Dancehez hasonlo jatekokkal akarsz lemezen jatszani akkor evekig eleg lehet az 500Gb is.
2018. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg (az árukereső szerint) a legolcsóbb one s 500GB 76 390ft

Az 1TB-os pedig 87 990 Ft vagyis kb 12 ezer a különbség. Szerintem megéri az 1TB-os az árát. Ha teheted, inkább azt vedd meg, hiszen a játékok mérete, tárhelyigénye az évek alatt egyre csak nő és ezért jobb befektetés a nagyobb tárhely. Természetesen lehet bővíteni külső merevlemezzel, erről bővebben itt olvashatsz: [link]


Viszont én azt ajánlom, hogy a használtpiacon is nézzél körül. A One X óta olcsón hozzá lehet jutni az S-hez. Ha van lehetőséged próbálj ki egyet a tulajnál és ha szerencséd van, jó áron juthatsz egy jó konzolhoz. Arra figyelj, hogy garancia legyen még rajta. Nem ritka, hogy 500Gb-os konzolt 50 ezerért, 1TB-os változatot 60-70 ezerért meg tudsz szerezni fél-egy év garanciával.

2018. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is az 500ason 380GB szabad hely van, az 1TBoson 780GB. Másodszor a géphez bármilyen, legalább USB3 sebességű és minimum 250GBos külső merevlemezt rá lehet kötni ami még gyorsabban is tölt mint a belső. 1TBos külsőt lehet már 17e forintért is kapni. A belső kényelmes, a külső jobban megéri. Minden játékot kötelező teljesen feltelepíteni.


Ha tudsz játékokat amik tetszenek akkor irány a microsoft store és keresd ki [link] A lap legalján fent van mekkora helyet foglal így számolhatsz mekkorára is lenne szükség kb. Összehasonlításképpen mondjuk a GTAV 63GB, a Battlefield 1 75GB, a Fifa 45GB


Ami még az 500as felé billentheti a mérleget, hogy abból elég sok fajta csomag szokott lenni mindenféle játékokkal.

2018. aug. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!