Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS4/Xbox one S rá tud csatlako...

PS4/Xbox one S rá tud csatlakozni olyan wifi hotspotra amit telefonon osztok meg (mobilnet)?

Figyelt kérdés

2018. aug. 16. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Abban biztos vagyok ,hogy az Xbox 360 kepes volt ra. Az uj konzolokhoz hozza szoktak tenni nem elvenni ,szoval ezzel a logikaval elvileg ra tud csatlakozni.
2018. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha van valamelyik konzolod akkor esetleg kitudnád próbálni és leírni hogy működik-e vagy nem? :) és köszi a választ
2018. aug. 16. 21:35
 3/14 anonim ***** válasza:
Nemvagyok nagy konzolos ,360-am van azert mondtam ,hogy azzal tuti mukodik (legalabbis a slimekkel,a regi fatek ugye csak kiegeszitovel voltak kepesek fogni a wifit).
2018. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem baj. Mindenképp ha PS mellett döntök akkor Slim lesz és ez ugyan úgy igaz az Xboxra is :) Szóval ha egy elég régi konzol képes rá akkor bizonyára az újabbak is :) És amikor mobilnetes hotspottal Xboxoztál akkor minden jó volt? Működött a multiplayer meg a hasonló netes dolgok?
2018. aug. 16. 21:53
 5/14 anonim ***** válasza:

Codoztam sokat mobilnettel meg fifaztam ,azokkal semmi gond nemvolt. GTA5-ot is jatszottam ott sem volt lag ,csak erezheto volt ,hogy gyengebb a net mint mondjuk ha kabellel jatszanek (ha wifirol jatszol lehet akarmilyen jo nem lesz olyan stabil mint a kabel). A letoltesi sebessegen nyilvan latszott ,hogy lassu. Egyebkent meg belassitott mobilnettel (akkor meg elterjedt volt az,hogy ha elfogy a neted akkor belassitjak) is Codoztam,jatszhato volt ,de lassan toltottek be a palyak es neha szepeket laggolt.

Annyi problema volt ,hogy codnal (black ops2) volt ilyen "nat type" es ha rendesen (routerbol) kabellel jatszottam akkor "Open"en volt viszont ha mobilnetrol akkor neha "Moderated" neha meg "Strict" volt. Hogy ez miert baj (ha baj) azt nemtudom ,de ennyi tunt fel.

2018. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem :) Nagyon szépen köszönöm, rendes vagy :)
2018. aug. 16. 23:00
 7/14 anonim ***** válasza:

Viszont azzal azért számolj,hogy ezek 360-as tapasztalatok. Tehát semmi sem garantálja (legalábbis én nemtudom garantálni),hogy a következő generáció egyáltalán képes e a hotspotra csatlakozni és ha képes is akkor tudsz e majd vele stabilan játszani. A letöltésekhez meg annyit,hogy egy pár száz megás frissitést mobilnettel volt,hogy fél órán át töltöttem,mig kábellel 40 másodperc volt,szóval Onen az 50gigás játékokat szerintem hanyagolt mobilnettel.


(Annyival még kiegészitem,hogy a mai netcsomagok sokkal gyorsabbak,haverom korlátlan mobilnetjével 10mbps körül szedett torrenten ,szóval ha annyival töltenél Xboxon akkor nem lenne baj.)

2018. aug. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Még utána kérdezek xbox/ps felhasználoknál hogy működik-e.
2018. aug. 17. 00:16
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja és nem nagyon fogok multizni. Arra kell hogy a beüzemelés meglegyen nettel és 1-2 játékot letölteni. Mert inkább boltban veszek játékokat.
2018. aug. 17. 00:19
 10/14 anonim ***** válasza:

A beüzemelés kötelezően frissíti a dashboardot ami akár több GB is lehet. Nagyobb játékok simán 50-100GBok.


Ha a nat strict vagy restricted akkor csak olyanokkal tudsz játszani a neten akik openek. Opennel bárkivel tudsz játszani.

2018. aug. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!