Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Abban kérnek segítséget,...

Bence920611 kérdése:

Abban kérnek segítséget, hogyan tudnám azt elrejteni a szolgáltató elől, hogy megosztom a mobilnetet?

Figyelt kérdés
UPC mobilt használok és korlátlan mobilnetem van. Elég gyakran vágyok olyan helyen ahol nincs wifi, ezért meg szoktam osztani a laptopomra a mobilnetet. Ezzel nagyon sokáig nem volt semmi probléma de nemrég jelezte a szolgáltató, hogy nem lehet. Van arra valamilyen megoldás, hogy ne vegyék észre, ha megosztom a netet?

2018. júl. 9. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem lehet, legfeljebb rohadtul nem tetszik nekik, de tehetnek egy szívességet neked! Az ég világon semmi közük hozzá! Egyébként hogy jöttek rá? Csak nem te kérdezted meg hogy lehet -e?
2018. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem látom értelmét az egésznek.

Egy szolgáltatónak mégis hogy van köze ahhoz, hogyan használod a mobilneted? Ráadásul korlátlan.. ez így elég irreális.

Elvileg tudniuk sem kéne róla, mikor osztod meg.

Pontosan hogyan jelezték hogy nem szabad? Mi történik, ha továbbra is úgy használod?

2018. júl. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sms-t kaptam. Az ÁSZF-ük sajnos tényleg tartalmaz ilyet :( azért lettem volna kíváncsi, hogy van-e valamilyen módszer. Arról viszont fogalmam sincs, hogyan szűrték ki. Az SMS után valóban felhívtam őket és megkérdeztem, hogy na akkor ez most mégis mi? A saját netemet használom a saját laptopomon, de közölték, hogy sajnos ezt nem lehet.


Tisztelt Ügyfelünk! Tàjékoztatjuk, hogy az ÅSZF 2.3 pontja alapjàn a Freedom Bronze tarifacsomag rendeltetésszerü személyi hasznàlatàt megszegte. Az igénybevételi feltétel a személyi hasznàlat mellett a UPC Wi-Free és az otthoni wifi hasznàlata (amennyiben wifis modemmel rendelkezik). Ha tevékenységén nem vàltoztat, mòdunkban àll az ÅSZF fenti pontjàban meghatàrozott mobilcsomagra àtvàltani Önt. Üdvözlettel: UPC

2018. júl. 10. 05:10
 4/10 bp1985 ***** válasza:
Érdekes, telenor nem csiál ilyet. Sőt még ők mondták, h akár meg is oszthatom. Meg is van, nem reklamáltak.
2018. júl. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szolgáltatót kell váltani - valószínűleg figyelik a nem titkosított (sima HTTP, nem HTTPS) webes forgalmat és látják, hogy nem mobilos "User-Agent" fejlécet küld a böngésződ. Továbbá figyelhetik a nem mobil-specifikus címekre (pl. Windows frissítés) való csatlakozást is. Tehát vannak módszerek kideríteni, hogy nem mobilról netezel.
2018. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ja és meg lehet próbálni VPN-en keresztül netezni a laptoppal, akkor nem tudnak belenézni az adatforgalomba és talán nem jönnek rá, hogy laptopról netezel.
2018. júl. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Ki akarsz b..ni velük? Telepítsd a telódra az Orbot böngészőt! Az a TOR mobil verziója, akár konkrétan te is beállíthatod a bejelentkezési IP címed, de ha nem akkor generál egyet! Legális, tehát nem tagadhatják meg hogy használd! Meg fogják tagadni, te pedig simán beperled őket szerződésszegés miatt!! Rohadjanak meg!

2018. júl. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#1

Érdekes is lenne ha még abba is bele ugathatnának hogy milyen alkalmazást telepítesz! Nyazsgem nekik!

2018. júl. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#1

Végül is az Orbot (TOR) lényege, hogy kizárd a megfigyelésed lehetőségét!

2018. júl. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#1

Igazából nem is kell rajta az IP-cím rejtést bekapcsolni, mert az adatforgalmat is random titkosítja Teljesen eltérő módon mint a normál protokoll, tehát még az első kapcsolódási pontod (UPC) sem fog belőle érteni semmit! Kizárólag a "célállomás" lesz csak képes értelmezni.

2018. júl. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!