Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülhallgatót vegyek -...

Scofield007 kérdése:

Milyen fülhallgatót vegyek - illetve - hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fülhallgató vásárlás előtt állok, a korábbi tönkrement. Hosszútávra keresek fülhallatót, így szeretnék biztosra menni, amennyire csak lehet, illetve amennyire a tapasztalatok segítik.

Fogtam magamat, google, "milyen fülhallgatót vegyek" szavakat beírva találtam meg a prohardveres topikot, amelyet elolvasva, megtaláltam a feltehetően jónak tűnő fülhallgatót. Ez a SoundMagic E50-es lenne.

Olvasva a specifikációit, adva érzékenységre 102 dB-t, illetve impadenciára meg 51 Ohm-ot.


És itt vagyok most bizonytalan, hogy ez hogy is van. A kettőnek van egymáshoz köze? Vagy olyan mint a lóerő és a dioptria kapcsolata egymással - azaz semmi, teljesen elkülönül egymástól...


Inkább a mély orientált fülest szeretnék, amely csak úgy elárasztja a dobhártyámat mélyekkel. Korábban egy Samsung gyári füles volt, az 5 év intenzív használat után adta meg magát.


Ez a 51 Ohm-os füles mennyire brutál a 16 illetve 32 Ohmos fülesekhez képes?

Elsőre egy Sennheiser CX 300 II lett volna, viszont írták, hogy ár/érték arányban nem a legjobb. Az a füles 112 dB-t tud illetve 16 Ohm-os.


Kérlek segítsetek ezen eligazodni, mert egyszerűen annyira sok fülest lehet venni, hogy szinte eltéved az ember benne.


A válaszokat köszönöm!



2018. aug. 17. 21:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!