Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fülhallgatót ajánlotok...

Milyen fülhallgatót ajánlotok ami jól szól és hosszú élettartamú?

Figyelt kérdés

Egy évig használtam Razer hammerhead pro V2-t de tönkrement, nagyon jól szólt, nagyon jól nézett ki. Gondoltam hogy veszek egy ugyanolyat de attól félek az is kb egy évig bírja. Valami hasonló kaliberű fülhallgatóra tipp, vagy ami jól működött nektek?

(maximális ár legyen mondjuk 22000 Ft-ig de inkább az ár érték arány a lényeg)


2018. aug. 1. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fülhallgatóknak kb 1 év az élettartama, fejhallgatólnak talán több, 2-3, de talán csak azért, mert másképp bánik vele az ember.

Nem tudom mikor fogják már megérteni az emberek (mert annyi ilyen kérdés van), egy jobb/drágább fülhallgató sem bírja tovább egy másiknál, csak azért, mert jobb/drágább. Azért jobb/drágább, mert jobban szól, de semmivel sem tartósabb, az olcsóbbnál. (olcsóbb alatt nem a 600 ft-os noname kínait, értem, mert az nyilván vacak)

Az élettartam túlnyomórészt a felhasználótól függ, hogy mennyire vigyáz rá. A fülsesek, és a fejhallgatók is leggyakrabban attól szoktak tönkremenni, hogy megtörik a vezeték a csatlakozónál, esetleg az ilyen összehajthatósoknál pedig ott, ahol meghajlik (egyébként vezeték törés pár ezer forintért javítható), más hiba ritkán fordul elő.

2018. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*elnézést a helyesírási hibákért, mobilról vagyok
2018. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!